Интимная• 10 июня 2023

Кто поставил виниры и жалеет/ не жалеет?

Какой срок службы?
Знаю композитные часто трескаются и нужно менять весь зуб. Керамика выглядит понадежнее, но если например через 15 лет я не смогу их обновить, из-за цены?
Сейчас мне 25, планирует ортодонтическое лечение +- 2 года и поставила бы 10 виниров на верхнюю челюсть. Но есть сомнения. У кого какой опыт?
Посмотрите как меняется лицо) шикарно. Все 4 фото разные люди
Alex_Kri• 10 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
На пломбу от выпадения дают гарантию, т.к. всё зависит от техники и от материалов.
А у импланта ещё и от десны, и организма в целом !
Да зависит от многих факторов. Правда и с пломбой далеко не все так просто. Но гарантия на импланты бывает.

Коварная Зая• 10 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
Я не стоматолог, но и ежу понятно, что лучше - реставрация и свой зуб, чем зуб обточить и надеть коронку под которой будет идти рано или поздно воспалительный процесс и её надо будет все равно менять
Все індивідуально: якщо зуб розсипається (задні), то його вдіти в коронку - і буде служити і далі. В мене так шістка була в металевій коронці з 1987 по 2005й. потім змінили на металокераміку. Запальний поцес не від наявності коронки залежить
Вам телефонограмма• 10 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
У мене ні, тільки запаляється часто(
Наскільки знаю, то запалення буває, якщо коронка сильно глибоко заведена під десну. У мене проблема навпаки, піднімається десна і видно міліметр металу на коронці. Мені стоматолог в іншій клініці сказав, що це косяк як того, хто робить зліпки, так і техніка, який робить самі коронки.
тянитолкайка• 10 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Тогда не ясно почему нагрузка будет распределятся не равномерно на все зубы.
Ну, плюс в сторону импланта, что если вдруг с 4 или 7 что-то случиться , не нужно будет снимать полностью мост. А так, риски впринципе равны
Дякую...не можу прийняти рішення...скоро на прийом, а я вагаюся
автор Интимная • 10 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, дуже добре, що у вас є смак і ви не обрали той жах, який інколи зустрічається в роті деяких людей - вініри, які видно за кілометр. Найкраща робота стоматолога - це думки оточуючих накшталт «як же їй/йому пощастило з зубами/посмішкою».
Один час я теж думала виправити деяку свою родзинку. Придивлялася до реставрації. Клініка і лікар до якого ідуть зі всього світу. Вважаю, роблять дуже класно і природньо. Але цінник там теж високий.
Дуже гарно)
Коварная Зая• 10 июня 2023
Ответ дляМіні-бікіні
В мене теж така проблема, хочу поставити імплант, боюсь, що відмовлять по причині віку (60+)А КТ потрібно робити всього організму?
та ні, для чого всього організму? тільки щелепи)))) мені теж треба, по два знизу з обох боків, теж не можу рішитись
Я шалунья• 10 июня 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Не завжди, у мене і такі як Ви пишете теж є з однієї сторони, видніється трохи металу, то два рази вже гноїлося, прийдеться знову напевно знімати.
З іншої сторони гарно всаджена коронка і теж запалення.
Такий дибілізм з тими коронками, що жах...
Я вже сто раз пожаліла, що обпиляла свої здорові зуби задля краси

автор Интимная • 10 июня 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Дівчата,а хто нагадає,як називається такий метод,коли покривають зуб якимось матеріалом,типу пломби. І цим методом можна злегка наростити, замаскувати дрібні недоліки? Колись була тут тема , і приклади там гарні були... а я назву цієї процедури забула...
Композитное наращивание. Это дешёвый и самый плохой метод
Котомафия• 10 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Та в які там 2 рази? Обточка під вініри 0.2-0.5мм
посмотрите фото. зубы под винирами. с такими заэубами человек не сможет ходить уже без виниров
Коварная Зая• 10 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
Я теж так думала колись...
А виходить зовсім, по-іншому.
У мами моєї теж було запалення, прокинулась з великою щокою, хоча зуб не болів, якесь запалення за коренем. Так само знімали, чистили
Свій природній зуб це найкращий варіант
а зі своїми не прокидаються ’з великою щокою’? Чи запалення ’за коренем’ якесь відношення має до коронки? Гранульома до коронки яким боком?
Плету корзинки• 10 июня 2023
Ответ дляJenni_777
У мужа виниры и импланты 10 лет . Кроме чистки зубов ничего не делал . А кариес может быть как на винирных зубах так и на обычных
Тільки на своїх ви вчасно побачите і пролікуєте, апід тим ковпаком холєра його знає що робиться
Освічую темряву• 10 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
Не вздумайте дитині таке зробити …
Ви знаєте, що таке парадантоз ?
Так от, краще лікуйте, і до років 30-ти не чипайте власні зуби.
А там і з вінірами вже буде досвід у лікарів, і можливо якісь нові технології …
Как компенсировать отсутствие эмали?
Плету корзинки• 10 июня 2023
Ответ дляГейСюда
А потом в старости на пенсии придёт срок менять, а пенсии не хватает
Так дві почки є. Може одна з них ще буде годна))
Коварная Зая• 10 июня 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Уявляю, що поставлять за державний рахунок
те, що потім на ніч в склянку за водою кладуть)))
Коварная Зая• 10 июня 2023
Ответ дляВам телефонограмма
+1, все правильно сказав
Из Кукуева я• 10 июня 2023
Ответ дляИнтимная
Дякую.але там якось процедура одним словом називалася.і типу це щось нове - років два всього в Україні. Композитне нарощування я б запам´ятала,а там інша назва була
Юлія-cc64• 10 июня 2023
Ответ дляПлету корзинки
КТ раз на рік - і все побачите
Копирайторша• 10 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Как компенсировать отсутствие эмали?
А реставрацию нельзя сделать ?
Перекус беру завжди• 10 июня 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я нигде и не писала, что я стоматолог.
Я клиент. Многолетний, к сожалению.
И вы очень далеки от медицины в принципе. А мой первый муж хирург-онколог - вы даже представить себе не можете, насколько лечение рака - это бизнес...
Про стоматологию - вообще молчу
А как лечит тогда рак?

Перекус беру завжди• 10 июня 2023
Ответ дляБалаболка
Я ставила брекеты- дочке ставить не буду. Зубы двигаются, возвращаются назад, поцарапанные со всех сторон. 4 года носила. Свои хорошие были, повелась на идеальную картинку.
Со скольки лет ставили и сколько сейчас и как решили проблему?
Плету корзинки• 10 июня 2023
Ответ для Юлія-cc64
КТ раз на рік - і все побачите
І під коронками так само побачу?
Освічую темряву• 10 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
А реставрацию нельзя сделать ?
Можно, при осмотре будет тактика лечения.
Всегда начинают лечение с простого, сначала консервативно, не помогает ортопедия или имплант
Вам телефонограмма• 10 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
Просто так це не буває, повинна бути якась причина. Можливо, потрібен більш грамотний стоматолог, який це зʼясує.
Плету корзинки• 10 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
А реставрацию нельзя сделать ?
Може в мене такий невдалий приклад через суку стоматолога. Але мені реставрацію робили на передніх зубах ще в далекому 2002 році.
Сильно загнали під ясна мабуть матеріал. Кровоточили ясна сильно. Може алергія на матеріал. Я ходила і ходила до неї з цвєю проблемою, а врна курсом колола уколи дуже болючі, які не допомагали нічого. Аж поки інша стоматолог не побачила той жах і сказала терміново знімати і ставити коронки. Та ясна вже не вдається вилікувать до хорошого стану досі.
Повернуть би час назад
Alex_Kri• 10 июня 2023
Ответ дляПлету корзинки
І під коронками так само побачу?
Чаще всего видно не будет - рентген не проходит через стенки большинства коронок. Будет виден кариес той части зуба, которая не покрыта коронкой.
Плету корзинки• 10 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А що за клініка, підкажіть
Освічую темряву• 10 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Клиника очень Крутая
Новорічна пальма• 10 июня 2023
Ответ дляKusalochka
Фото 1 до, фото 2 после. Сейчас я потеряла 2ку справа, пока в делах, но из-за того, что тяну ужасное воспаление дёсен. Я все делала из-за острой необходимости.
А какие показания? На фото все красиво и там и там. Можно подробности. И цену? Очень хочу накопить
Стрекоза любви• 10 июня 2023
Ответ дляПлету корзинки
А що за клініка, підкажіть
Аполлонія у місті Полтава
Копирайторша• 10 июня 2023
Ответ дляПлету корзинки
Повернуть би час назад
Співчуваю (
В мене лише 1 зуб із пломбованими каналами, тобто - самий проблемний … Я з ним так мучусь - ясна навколо запалюються, зуб розпирає …
Стоматологи на рентгені і навіть кт - нічого не бачать, перепломбовувати не хочуть ( не мають уявлення, що мене турбує …

Про коронки, імпланти знаю від чоловіка - у нього погані зуби спадково ! Це жах, все не рідне, все заважає (

Дітям за зубами слідкую, профілактика, гарні пасти, фтор пили - а би потім не шкодувати.

Читаю тему і болить той один зуб нещасний, буду вискривати … хоча пройшло вже років 10 !