Мир Мир Мир!• 10 июня 2023
Чому в темі про колір лаку всі накинулись на автора?
Майже ніхто не відповів на запитання а всі давай гадити на педикюр, але це таке.
Чому ніхто з тих хто більше всього фукав і бекав не показав свій педикюр, хоч в них запитували?
Якщо ви з тієї теми то покажіть який у вас, як має бути?
Тумба-юмба• 10 июня 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Шо мене тригерить?
Посмотрела. Есть красивые ноги, есть некрасивые. У женщины красивая стопа и ногти. Волосы видела только у мужчин.
язззззь!!!• 10 июня 2023
Ответ дляШвабристка
Это хорошая терапия) темы про ЗАЭС затмились на фоне волос на пальцах автора
Дайте ссылку
Пропустила по ходу топ тему
Вкаблучках• 10 июня 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Пишуть - вищипувати
Чесно в мене три -п‘ять білих волосків які бачу лише я і то не завжди не розумію нашо вищипувати
Щоб якійсь пані було приємно
Мона Лиза• 10 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
А навіщо?
Чи то я якась не така, що мені все одно у кого які ноги?
Так, я можу помітити і роздивлятися. І можу собі придумати: о, я теж такий колір хочу
Це що, ходять згорблені як квазі оди і в асфальт дивляться? Якщо ті ноги помічають?
Чекайте. Скоро буде тема немитих п´яток.
Патріотка з дивану• 10 июня 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Тому ви при наявності в себе жахіття на нігтях заходите і розповідаєте як повинно бути хоч у вас не так і вас не питали як повинно?
Я написала, к примеру))
Ну и раз фото выложено, значит не просто же так
Вкаблучках• 10 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
Ой бл..,
От що там в голові, що й це ще непокоїть
Заздрість то погано• 10 июня 2023
Напевно тому що автор запитала чому манікюрниця здивувалась вибору кольорів для педикюру , і пішло в тому руслі.На фото справді їй не дуже пасував той колір, тому більшість і сказали як є.Хоча тут люблять обгадити з ніг до голови ,але в її темі як вона запитала так їй і відповіли
Розбещена цяточка• 10 июня 2023
Нее, после той темы вряд ли я тут бы уже показывала педик.)) у меня косточка на ноге выпирает и мизинец каличный😂 представляю сколько я б тут прочла 😂
Мир Мир Мир!
• 10 июня 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Ну ви там фукали?
Наивная Хо• 10 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
А шо треба робити з волосками на пальцях?
Выщипать или сбрить
Розбещена цяточка• 10 июня 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну ви там фукали?
Я там написала про то что синий лак подчеркнул недостатки ногтей. Но так же написала что комменты треш
Звезда в шоке• 10 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
Обсмалити
Мона Лиза• 11 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Ой бл..,
Та хто зна, що в них в голові. Я на таке не дивлюсь
КараПузовна• 11 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
Гарна форма нігтів
дякую, це тому що не короткі под саме м´ясо, а більш довгі. хоч сестра й сміється з мене, мовляв нігті на ногах ніхто не ввдрощує)
Мир Мир Мир!
• 11 июня 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Я похвастатись
Я теж люблю темні, а світлі мені чомусь не пасують
я Кукарача• 11 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
Ну как-бы удалять)
Вы ж не ходите с волосатыми ногами, наверное ж бреете или шугарингом удаляете, заодно и волосы на пальцах ног
Наивная Хо• 11 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
Навіщо?
Странный вопрос...Затем зачем эпилируют ноги, пах, подмышки, руки, усы над губой...и проч. Вы можете ничего не делать, ходите волосатая, ваше дело
Наивная Хо• 11 июня 2023
Ответ дляКараПузовна
Ногти на ногах тоже отращивают, ваша сестра не в курсе
Мона Лиза• 11 июня 2023
Ответ дляНаивная Хо
Тому що на тих місцях видно. В паху - то діло кожного. Хто дивиться на пальці ніг? Це ж треба так згорбитись,щоб побачити оті три волосини. Нещасні люди
Наивная Хо• 11 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
Там и в подмыхах их не видно, и на ногах, и в трусах.....