Капитошечка• 12 июня 2023
Черкаси, дитячий уролог, графік прийому
Дівчата-черкащанки, підкажіть, будь ласка, коли приймає лікар-уролог в дитячій обласній лікарні? Ми не місцеві, хвилююсь, що приїдемо, а його не буде. Який там графік, може хто знає номер телефону? чи жива черга або можна записатися? Буду дуже вдячна за інформацію
Капитошечка
• 12 июня 2023
Ответ дляКокосиха
Телефонуйте в реєстратуру
там, як і завжди, постійно зайнято. В черкаські лікарні (що дитячу, що дорослу) нереально додзвонитися.
Кокосиха• 12 июня 2023
Ответ дляКапитошечка
Та я знаю... До якого лікаря хочете потрапити?
Капитошечка
• 12 июня 2023
Ответ дляКокосиха
уролог
Кокосиха• 12 июня 2023
Ответ дляКапитошечка
уролог
Я зрозуміла, подумала, що ви конкретно до когось