Мрію про пончик• 12 июня 2023
Якщо на Букінгу оплата "в готелі"
В умовах оплати "оплата при заселенні в готель", то якщо ми запізнились/не приїхали, готель стягує оплату пізніше?
Раніше бронювала з оплатою картою, то вони просто списували оплату перед поселенням, а тут як не зовсім зрозуміла.
Кнопкотиць• 12 июня 2023
Якщо запізнилися, то оплатите, як будете заселяться.
Якщо взагалі не приїхали, то букінг / готель відправить вам мейл з проханням оплатити бронювання в залежності від умов анулювання.
Мрію про пончик
• 12 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Дякую!
Мрію про пончик
• 12 июня 2023
Ответ дляСвята
Я писала отелю что приеду в 17, то в 16:58 уже пытался отель списать оплату
Так отож. Переживаю, що взагалі на декілька годин запізнились, а заселення має бути ввечері, тобто ніч нас може просто не бути, а платити треба 🤷♀️
Просто в цей раз попросили ввести номер карти і все , без коду CVV і дати
КарамбОлька• 12 июня 2023
Ответ дляМрію про пончик
Так вы хотите обмануть, дату ставьте позже
Кнопкотиць• 12 июня 2023
Ответ дляМрію про пончик
Попередьте готель, що затримуєтеся, бо він може анулювати вашу бронь і відправити вам фактуру для оплати за першу ніч.
Фляшунька• 12 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Цікаво, а якщо не оплатити бронювання і карту заблокувати, як можуть стягнути оплату?
Мрію про пончик
• 12 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Так мені потрібна та дата, але поїзди затримуються часто і надовго.