Рекламама• 22 июня 2023

Чоловік четвертий день справляє ДН

Це просто треш, три дні гульбанить. Байдуже, що роблять діти і т д. В нього тиждень відпустки. Раз в рік в нього таке стабільно. Раніше ще сварилася, кричала. Цього разу просто не реагую на нього зовсім.І розумію, що в кращу сторону нічого вже не зміниться
Почемучечка• 22 июня 2023
А дн ваш?

автор Рекламама • 22 июня 2023
Ответ дляПочемучечка
А дн ваш?
Я так не святкую)
І він мій ДН теж так не святкує
Домашня Зюзя• 22 июня 2023
Ну якщо весь рік він ідеальний батько та чоловік, я б змирилась
автор Рекламама • 22 июня 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Можливо, не ідеальний, але дуже непоганий
Але мене така поведінка просто бісить (
Наприклад, якби я потрапила в лікарню зараз, то до нього навіть би не додзвонилися
Сердючка• 22 июня 2023
А що він має робити у своїй відпустці? Картоплю садити? Порохи прибирати і підлогу мити? Нехай відпочиває, якщо цілий рік плідно працює
Лика-прилипка• 22 июня 2023
Ответ дляРекламама
Я так не святкую)
І він мій ДН теж так не святкує
Він святкує СВІЙ день народження так, як ВІН того хоче! І має на це повне право!!! А те, що ви свій святкуєте не так, то це ваша справа!
GaleTTa• 22 июня 2023
Ну если это каждый год так, То уже пора выработать привычку- поцеловать в носик, поздравить подарить подарок, собрать детей и уехать на неделю на отдых без него, пусть веселится)

Вилами по Воде• 22 июня 2023
Пускай лучше так,чем каждый вечер .
Вам телефонограмма• 22 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Прозвучало як ідеальний план. Але скоріш всього не заробив він на те щоб сімʼю десь на тиждень відправити.
GaleTTa• 22 июня 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ну тогда не вижу причины терпеть этот вертеп... Одно дело если чувак впахивает на благо семьи и просто потом снимает стресс на ДР. И совсем другое когда все тянут лямку и ничего не видят летом кроме папкиной пьяной моськи.
Вам телефонограмма• 22 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Амінь.
Астоновитесь!• 22 июня 2023
Ответ дляРекламама
Я так не святкую)
І він мій ДН теж так не святкує
если раз в год,то можно пережить
Весела пiсенька• 22 июня 2023
А як саме справляє? Бухає сам чи водить дружбанів?
Якщо сам то нехай, а якщо дружбани безкінечно то треш.
Почемучечка• 22 июня 2023
Ответ дляСердючка
До речі, корона з голови б не впала порохи поприбирати.