Латексне альтер ЕГО• 23 июня 2023
Чим Вінник чіпляє жінок?
Не бачу в ньому нічого особливого
Латексне альтер ЕГО
• 23 июня 2023
Ответ дляyuliauuu
А він хіба не вмер?
Чим чіпляє - також не розумію. Така собі пародія на чоловіка
Ви чого його ховаєте? Він живий
Простоваля• 23 июня 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Я була в шоці, коли мій чоловік ( ну зовсім не сентиментальний) колись включив мені ’ голубе сивий..’, каже - ой, яка ж пісня, який виконавець!!
Я тоді про того Вінника нічого і не чула
Послухала, подивилась, таке собі.
На каждый товар свой купец)
Благоуханочка• 23 июня 2023
Ответ дляПростоваля
На каждый товар свой купец)
Нєєєє, шопоголічка)))
Допоможіть знайти• 23 июня 2023
Латексне альтер ЕГО
• 23 июня 2023
Ответ дляРання пташка
С него прёт какая сексуальная энергетика)
Тільки для бабусь 65+
АБВГДэшница• 23 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
Вовчиця...
Нікого не знаю кого він ципляє, я через його фанерну статую в його зріст в АТБ чуть не перечіпилася.
Домашка• 23 июня 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Это как профессор Локарт из Гарри Поттера. Все восхищены)
Не скажите) Кеннет Брана красавчик.
Мавка• 23 июня 2023
Вот такой мачо, а оказался трусом. При этом трусом таким, что ему ничего не угрожало, а он испугался. Думаю, что многих от него отвернуло.
Вся в кредитах• 23 июня 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ви чого його ховаєте? Він живий
Да почекайте, скоро він сам має прийти сюди в тему коментів почитати... Не знаю як хто, а я вже вааляюсь, так ржачно... як не перед добром як кажуть.
куркулиха• 23 июня 2023
Ну чем чем? Занял нишу Стаса Михайлова, когда у нас запретили все это дело. До этого никто о нем слышать не слышал и знать не знал. Показала фото знакомой заграницей, чисто мнение узнать, она говорит зачем такой взрослый дядька подростка из себя строит? Хз
Сметчица• 23 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
Вовчиця...
А кажете нікого не чіпляє
Вся в кредитах• 23 июня 2023
Ответ дляСметчица
А кажете нікого не чіпляє
Да то АТБ так уміє сногсшибать як не рекламою в прямому смислі слова, так якістю продуктів))
Вся в кредитах• 23 июня 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Вила на місяць новий золота вовчиця
Да... Вовки ж ніби на повну луну мають вити, а тут якась не та вовчиця.