A15000330• 27 июня 2023
Як думаєте, чи дозволять виїжджати всім чоловікам до кінця військового стану?
Не думаю, що прям всі захочуть виїхати , але можливо побоюються , що якась частина працездатного/освіченого захоче ? Але яка різниця, адже допомога Заходу і так зможе перекрити дефіцит , навіть якщо й мільйон виїде. Поділяться Вашими думками.....
Ольчик1998• 27 июня 2023
В кого є гроші ті виїхали, та заїхали і т.д.
У нас питати не будуть 😏
На нас навіть кажуть особи
У нас питати не будуть 😏
На нас навіть кажуть особи
нинель 1919• 27 июня 2023
Ответ дляТруп нареченої
ні ми йдемо в бік пн Кореї
ми вже в ній мешкаємо...
Труп нареченої• 27 июня 2023
Ответ длянинель 1919
ми вже в ній мешкаємо...
ну у жінок є ще вибір, поки що
VitalinkaGL• 27 июня 2023
нет
это было с 1х дней понятно
мужчины нужны работать и сейчас уже их не хватает.
у мужа,Нибулон,куча вакансий-все или уехали или прячутся от легальной работы-бронь им пока сняли.
так что никто никуда не уедет еще долго
это было с 1х дней понятно
так что никто никуда не уедет еще долго
нинель 1919• 27 июня 2023
Ответ дляOOH
Знаю багато чоловіків, які можуть офіційно виїхати, але нікуди не їдуть.
Так що думаю, що ті, хто хотів виїхати - вже виїхав.
ні,мій не може в відрядження виїзжати,їздять дівчата т.я платити за волонтерку 3-5 штук на місяць дорого,в один кінець можна ,але нас це не влаштовує, а за виключення 10 штук
Труп нареченої• 27 июня 2023
Ответ дляOOH
тому й не їдуть бо знають що можуть це зробити будь коли
мій би теж не їхав якби знав що не в тюрмі
але як тільки відкриють ( не відкриють вже ніколи) то виїдемо відразу
VitalinkaGL• 27 июня 2023
Ответ длянинель 1919
в Одессе исключение 6
было в апреле
нинель 1919• 27 июня 2023
Ответ дляVitalinkaGL
в Одессе исключение 6
было в апреле
Киев 10 уже с весны. прошлым летом бараны за три не купили зажлобились....
Екатерина27• 27 июня 2023
Понять захотят или не ну захотят мужчины выезжать можно будет только тогда, когда всем откроют выезд. И вот тогда откроется реальная картина.
А по вопросу автора- нет, ни до конца ВП, ни 6-9 икс после разрешения на выезд не будет
Екатерина27• 27 июня 2023
Ответ дляМиззери
Каким образом ? У всех есть несколько тысяч долларов и связи что б найти кому их дать ?
Тут полет фантазии широкий: кто-то исключи выходы на врачей и срочно стали инвалидами, а кого-то выходы на военкоматы- сняли с учета. Кто-то отвалил бабло за то, чтобы включили в шлях. Жены/родители/дети/теща,тесть - инвалиды.вдовцы, воспитывавшие сами детей. Многодетные - реальные и «купившие» третьего ребенка. И Арестович и иже с ним
MorskayaMarina• 27 июня 2023
Ответ дляOOH
Это совсем другое. Они могут выехать в любой момент,они не боятся ТЦК и что их отправят в горячие точки.Поэтому и не выезжают.
Читаю по вечерам• 27 июня 2023
Якщо звузиться територія, неохоплена війною, може трапитися так, що просто натовп ввірветься на пункт і відтоді взагалі ніякого погранконтролю не буде
Паспорт тільки попросять показати
Як колись натовп людей ввірвався в Фастові в платну електричку Попільня-Київ і відтоді там перестали просити більш дорогий білет
Паспорт тільки попросять показати
Читаю по вечерам• 27 июня 2023
Ответ дляТруп нареченої
Родити третю дитину і можна їхати безплатно