ТебеОноНадось• 27 июня 2023
Як можна було проміняти Дантеса на Кацуріна? Досі це питання не дає спокою...
Опля Картопля• 27 июня 2023
Ответ дляNelly-4875
Потому что Кацурин нарик как и Надька. Употребляют настолько регулярно и много, что Дантес отдыхает просто. Вот и всё. В их кругах все об этом знают. И ни для кого это не секрет. Кого то музыка связала, а кого то кайф от наркоты 😀
они все употребляют, вот и поменялись, дантес уже как бомж нечесаный выглядит, надька еще хуже. но видимо надька с кацуриным совсем потеряла чувство меры, выглядит очень плохо
Сарафанное радио• 27 июня 2023
Ответ дляЛетюча помилка
меня больше удивляет как от Кацурина можно было умудриться родить детей... он вообще не выглядит как человек, способный быть отцом
То в них ’отєц’ то ж геть інше поняття, погуляти раз в місяць у парку, фото для інстаграму зробити, подарунок дорогезний купити. Там няні, і не одна, помічниці по побуду, водії, охоронці, ще й радники та партнери по бізнесу. Тато він і тато звичайний то ж два геть різних тата. Що він там такого з дітьми допомагає, як весь час або відосіки, або лижеться з Дорофєєвою чи ніжки їй мне. А на днюху дітей так, приїде, татуся включить)))
Сарафанное радио• 27 июня 2023
Ответ дляЯкаКраля
зато Миша ей вон какую песню написал, а Вова что?
Це яку, де свистить?😁
Сарафанное радио• 27 июня 2023
Ответ дляА ось і я
Кацурина эта та что дизайнер??)
Якісь лахи продає, типу оверсайз куртка з гумаками
Куратор дебошей• 27 июня 2023
Кацурин это какое то недоразумение. Эдакая гопота. Дантес другой, более спокойный и домашний.
Дорофеева мне никогда не нравилась, вульгарная вся, такого же быдловатого типажа. Конечно они сошлись.
Другое дело, что влезла в семью, разбила ее. Но за все есть бумеранг.
Опля Картопля• 27 июня 2023
Ответ дляУжеВотДа
Я его ровесница , детей нет ,тоже себя так веду ,легко и просто , обремененным людям ,с заботами и проблемами ,это повод для обсерания . Ишь ,какая ! Купила новые десятые серёжки ,и двадцатые туфли , лучше родила наконец ,32 годика ,часики тикают !
Чихать я хотела ,на чужое мнение ,а талантливому Дантесу так точно пофиг !))
чем он талантливый? 10 лет назад я в школе смотрела богиню шопинга и уже тогда у него были шутки мягко говоря не очень, сейчас вообще он на стендапах отпускает мерзкие шуточки ниже пояса про их отношения с Кацуриной, еще и про детей что-то в таком духе. Держался как-то до этого в медиа пространстве, а этот развод прямо как второе дыхание в его ’звездной’ карьере, без скандала никто бы и не вспомнил
Галя із Дарниці• 27 июня 2023
Ответ дляМальовнича даль
А Дорофеева в быту и в жизни супер человек? Может она противная баба и какашка , мы тоже этого не знаем
ну Дантес же її не змінював, значить вона його влаштовувала. До речі, він під час ковіду відео знімав типу готував, так там вона постійно патлата, нечесана і розтягнутих треніках ходила
Не служанка• 27 июня 2023
Дантес скучный, непонятно как остается в шоу-бизнесе. Ничего личного и все равно кто с кем трется в данное время.
Нічна ненажера• 27 июня 2023
Ответ длякурасаны
Вона обрала натурала. Погралася з геєм в сімʼю по контракту і досить.
А Даша з геєм грається, з натуралом заскучала?
Почемучечка• 27 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Чому Ви так вважаєте? Мені здається, це не дуже близьке до правди.
Але Дантес сам казав, що Надя більше його заробляє. В шоу ’ебаут’ це було, здається навіть прям перед тим, як вони оголосили про розлучення
Ответ дляПочемучечка
Тож більше не означає, що вона його утримує) Наді уже немає давно, а Вова ще досі не бомжує, значить, щось таки і він може заробити)
Почемучечка• 27 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Я вже не памятаю шо точно він казав, але там було шось по типу що Надя фінансово його забезпечувала, коли не було роботи. А взагалі я думаю, що там саме сексуальна складова. Кацуріни ж наче були у відкритих відносинах чи полюбляли тройнички, тобто такі сексуально розкуті люди. Може Надю саме такий формат приваблює.
Ответ дляПочемучечка
Там же свінг був учотирьох. Ну, секс також важливий, чому й ні. Надя ж не насильно тягнула чоловіка до свінгерства, значить, усі хотіли.
Мавка• 27 июня 2023
А мені цікаво, як поділили будинок Вова та Надя?? Хто з чим залишився? Чи жінками залишили житло, а чоловіки просто змінили адреси?
Ромашкинная• 27 июня 2023
Ответ дляРеанимация
чпокає краще, вони на одній хвилі..хіба мало причин может бути?)
Та вона якось з ним ніяка... дуже не слідкую, але таке враженгя склалось
Мавка• 27 июня 2023
Ответ дляОпля Картопля
Ой я помню його флешмоб ’день без алкоголю’. Я зрозуміла, що то реально для них про лема і треба голосно це повідомляти, щоб зробити такий перерив
Заикальница• 27 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Внешне оба не симпатичны, но если уже выбирать между ними двумя, то лучше уже Кацурин.
ему б еще купола наколоть - и можно в кино про зэков сниматься, типаж соответствует 100%.
Альфред Шнитке• 27 июня 2023
Ответ дляТебеОноНадось
в чому?
в смысле как? Вы что знаете - какой он в семейной жизни??
Чебураха з перцем• 27 июня 2023
Ответ дляWinter75
Згодна, в мене відчуття, що в нього завжди брудне нерозчісане волосся
Ну не завжди
курасаны• 27 июня 2023
Ответ дляНічна ненажера
Шоу бізнес він такий. Що не зробиш заради піару та грошей.
Он Слава Камінська навіть народила від гея і що?!
Стебель березы• 27 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ну так пора вже їй дитинку родити
Для вас? Вона ж себе позиціонує як чайлдфрі, яка їй дитинка?
Прагматик флегма• 27 июня 2023
Ответ дляСтебель березы
Вперше чую.
ВЫВсеВрете• 27 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ну мабуть Кацурін більше підходить їй в сексуальному плані, Кацурін її запалив, пристрасть, бажання, нові відчуття.
Дантесу потрібна дівчинка, яку він зробить своєю принцесою, а Дорофеєвій потрібен більш брутальний мен
Ну може й так, але де Кацурін, а де брутал..
ВЫВсеВрете• 27 июня 2023
Ответ дляГолубец
Мне одной в Дантесе видится нуль интеллекта в глазах? Антисекс полный
Не згодна. Зовні він геть не мій типаж. Але говорить він грамотно і поводиться чемно.
ВЫВсеВрете• 27 июня 2023
Ответ дляКараПузовна
та нехай хоч прасує ті шкарпетки... я б не хотіла поруч такого ’недомужчинку’ , фінансово я так розумію теж тягнула вона обох
Не думаю. Вова не співав, але був усюди, не думаю, що безкоштовно.
Обижулька• 27 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я з вами згодна. Я би теж вибрала Кацуріна, якщо порівнювати цих двох. Дантес як на мене інфантильний, складний у побуті.