ТебеОноНадось• 27 июня 2023

Як можна було проміняти Дантеса на Кацуріна? Досі це питання не дає спокою...

Я такая наивная• 27 июня 2023
Та пусть уже вчетвером живут. Они все четверо с прибабахом.

автор ТебеОноНадось • 27 июня 2023
Ответ дляЯ такая наивная
в чому?
Галя із Дарниці• 27 июня 2023
Я думаю, Дантес з тих людей, що пливуть за течією, і ми не знаємо, який він в побуті, може його прибити хочеться, а Кацурін типу бізнесмен, може в нього більш активна життєва позиція, але хто зна.
Ластовиння• 27 июня 2023
Да Дантес красавчик
Прагматик флегма• 27 июня 2023
Ну мабуть Кацурін більше підходить їй в сексуальному плані, Кацурін її запалив, пристрасть, бажання, нові відчуття.
Дантесу потрібна дівчинка, яку він зробить своєю принцесою, а Дорофеєвій потрібен більш брутальний мен
Добротная• 27 июня 2023
Кацурін багатше, мабуть.
Люблю Украину• 27 июня 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Я с Вовой училась в школе, он слишком интеллигентный, такой себе хороший мальчик. А Кацурин - плохиш, женщинам такие нравятся.

Люблю Украину• 27 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Именно. И даже на фото видно, что между ними секс
Реанимация• 27 июня 2023
чпокає краще, вони на одній хвилі..хіба мало причин может бути?)
Стрекоза любви• 27 июня 2023
Я взагалі-то доволі стримана людина по відношенню до цих зірок. Але інстаграм постійно пропонує мені фото Дорофеєвої де вона з Кацуріним «мило цілуються» схвативши його язик зубами. Ну кому нормально на таке дивитися? Хоча мабуть комусь подобається.
Галя із Дарниці• 27 июня 2023
Ответ дляДобротная
Кацурін багатше, мабуть.
Та навряд, в нього ресторанний бізнес, спочатку ковід, а потім війна не могли поиеьому не вдарити. І бізнес в нього спільний з дружиною і діти там
Люблю Украину• 27 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Да, чересчур. Но плохой пиар тоже пиар и часто лучше, чем хороший
Тра Ля Ля• 27 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
И пофиг на жену и двое детей
КараПузовна• 27 июня 2023
як на мене Дантес це жах.... антисекс, дрищ, взагалі на чоловіка не схожий.. Завжди дивувалась, що вона з ним забула
Пугачиха• 27 июня 2023
Каждый раз, когда смотрю клип с ними двумя, так же задаю себе этот вопрос........🤦‍♀️Кацурин, ’типаж дворовой собаки’, а у Дантеса видна порода. Она с Кацуриным даже как парой не смотрятся.🤮😏😏😏
Люблю Украину• 27 июня 2023
Ответ дляТра Ля Ля
И пофиг на жену и двое детей
Вове? У него нет детей, о чем вы?
Чаюри• 27 июня 2023
Ответ дляТра Ля Ля
И пофиг на жену и двое детей
У нього ще до Даші була родина і дитина. Тобто уже троє.
Тра Ля Ля• 27 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Вове? У него нет детей, о чем вы?
Нет Наде
Голубец• 27 июня 2023
Мне одной в Дантесе видится нуль интеллекта в глазах? Антисекс полный

Люблю Украину• 27 июня 2023
Ответ дляПугачиха
Про собаку жёстко, но хорошо
КараПузовна• 27 июня 2023
Ответ дляПугачиха
яка порода?
Люблю Украину• 27 июня 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Нет Наде
Ну Наде да, пофиг, это ж не её жена и не её дети
Триндю-бриндю• 27 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
інстаграм пропонує за вашими інтересами)
В танке• 27 июня 2023
Пішла гуглити хто всі ці люди
Личко Невеличке• 27 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
В 36 школе?
автор ТебеОноНадось • 27 июня 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
та вона Дантеса так хвалила, що він найкращий і прибирає, і готує, як їй повезло...
КараПузовна• 27 июня 2023
мені цікаво , кому імпонує Дантес, хотіли б поруч з собою бачити такого чоловіка?)))
автор ТебеОноНадось • 27 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
чи надовго ця пристрасть...
автор ТебеОноНадось • 27 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
жінки-дури
Пугачиха• 27 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Про собаку жёстко, но хорошо
Ну, а что не так? Внешность гопстопника, не мите, не чесане......😏