Янка-угомонись• 27 июня 2023
Наталка Карпа воз´єдналася з Титановим Джексоном
Янка-угомонись
• 27 июня 2023
Ответ дляTa-Ki
Карпа укр письменниця
Чоловіка не знаю
співачка та герой АТО
Янка-угомонись
• 27 июня 2023
Ответ дляTammy21
Шо там Джексон? Ще не передумав автономію Донбасу давати, нє?
автономію у складі України
Ответ дляЯнка-угомонись
автономію у складі України
Угу) Все по плану раші -- Україна повинна стати федеративною республікою.
Я не засуджую, добрих людей, які вірять у казки, що Донбас та ко самі відвалилися я чимало зустрічала. Мене цікавить думка Джексона зараз. Що там? Досі треба гратися у федералізацію, чи таки проблема не в Донбасі, а в раші?
Янка-угомонись
• 27 июня 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Янка-угомонись
• 27 июня 2023
Ответ дляTammy21
Ви там ок? У нас були шанси не допустити війну тільки якщо б Україна стала придатком раші.
Удалено администрацией...
Царевна в уггах• 27 июня 2023
Ответ дляМолчунья
Обожаю такие темы. Что, про что, о ком, почему, зачем..
Я теж люблю)
Сокодавка ще та• 27 июня 2023
Боже, наконец-то! Спасибо вам, Иисус, Будда, Мохаммед и Моисей, что вняли моим молитвам! Карпа с Джексоном! Пойду, открою Вдову Клико.