Брюльтик• 27 июня 2023

Певица «Луна» как вам?

Вам нравятся ее песни и атмосфера в клипах?
Этакая ностальгия по 90м.
Оцененная• 27 июня 2023
впервые о такой вообще слышу.

Пиу!Пиу!• 27 июня 2023
Не знаю кто это и не интересно
Добрый Йиннот• 27 июня 2023
Здається, це та хвойда, що активно інтегрувалась в рашку та давала інтерв´ю собчачці.
Якщо вона - то як можна ставитись до хвойди?
Кусюче сонечко• 27 июня 2023
Кто такая?
Розбещена цяточка• 27 июня 2023
Не нравилась даже до войны. Абсолютно не женственная. Клипы не видела, только выступления на сцене.
Така бойова Я• 27 июня 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Ця, мабуть
Кусюче сонечко• 27 июня 2023
Глянула в гуглі, ні не знаю такої. Але дівчата пишуть, що погань, то тоді і знати не хочу.

Така бойова Я• 27 июня 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А на її сторінці так, то це вона чи ні. Чи ще якась є, про кого мова взагалі?
автор Брюльтик • 27 июня 2023
Ответ дляТака бойова Я
Она
Така бойова Я• 27 июня 2023
Ответ дляБрюльтик
Она
Чого тоді на неї вз´їлись? Пишуть, що чоловік бувший звалив у рашку, і там її поносить, що вона укронацистка, а вона цьому плюсує. Що не так?
Розбещена цяточка• 27 июня 2023
Ответ дляБрюльтик
Она
А, а я про Лусине Гэворкян говорю. Вашу луну не знаю.
Добрый Йиннот• 27 июня 2023
До вторгнення собчачці розповідала, що ’внє палітікі’. А люди, які роблять їй зауваження щодо гастролей в рашці, - не не приклади для наслідування. І взагалі... Ті люди, на думку хвойди, були під впливом маніпуляцій.
Концертів в Україні заплановано не було свого часу, бо... Пандемія, щоб її. Але графік виступів у рашці був щільним.

Звісно, будь-яка притомна хвойда зараз перевзується, бо вибір не надто великий: або підтримуй рашистів, або симулюй любов до неньки.
автор Брюльтик • 27 июня 2023
Ответ дляТака бойова Я
Не знаю 🤷🏼‍♀️
Ее бывший муж - называет ее укронацисткой, бандеровкой и угорелой патриоткой. И типо сына тоже этому учит.
Она и сын в Киеве.
Он на московии
автор Брюльтик • 27 июня 2023
Ответ дляДобрый Йиннот

Она Украину называла - Свящённой Землей. А Крым - Украинским.
На_оба_рот• 27 июня 2023
https://www.instagram.com/reel/CtQu4UPgER_/?igshid.... вот лучшая певица Луна)
Добрый Йиннот• 27 июня 2023
Ответ дляБрюльтик
А перелічене вище (про внє палітікі та інше) - то таке, ’не враховується’.
Саме в цьому українців намагаються переконати всякі хвойди.
Щастя-здоровля• 28 июня 2023
Знаю и обожаю ее.