Куратор дебошей• 27 июня 2023
Видели уже это чудо в трусах?
Клементина• 28 июня 2023
Ответ дляОноВамнадо
Бо Бахмут - це наразі могила тисяч наших солдатів. Невже ви не розумієте?
Могила - це коли люди там похоронені.
Де ви бачите могилу?
Ответ дляШвидкоруч
Она постарела,ей наверное лет 50 уже, у нее лицо постарело сильно,она не колет ничего. А тело качает спортом. То тело норм,а лицо ужасное.
Если что она не пьет
І ще вона ніби як отікає. Років 15 тому, я їх щодня бачила, то опухша була, але не від але не від алко
FluffuRana• 28 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
Таке враження, наче пропита вся. Алкоголіки не переймаються такими речами, як нормальний зовнішній вигляд
Теж перше враження - алкашка якась. Вже потім додивилася, що на Руслану схожа.