Сейчас уже начался 9 месяц, есть вообще не хочется. В основном рацион это питание это вода и огурцы… ну и раз в день ещё что-то могу съесть. Прочитала, что на этом сроке дети как раз набирают вес. Зависит ли размер и вес малыша от того, что я ем?… Мне как-то сказали фразу в первую беременность, что если есть много мучного и так далее то ребёнок будет крупный.
Fotografkiev• 02 июля 2023
Майже не залежить, колись бачила відео гінеколога про це. Мама хоч 30 кг набере, дитина може народитися звичайної ваги, а ось якщо мама недоїдає, як це було колись в концлагерях, мамі тільки гірше, бо дитина з мами поживні речовини для себе забере, а ось мамі нічого не залишиться.
Мене теж мама лякала, що не можна мучного багато їсти, дитину наїм. Три рази вагітна була - 2 дитини 3180-3190, третя - 3300.
Катя Катерина• 02 июля 2023
Нет не зависит совершенно. Небольшая предрасположенность есть, но она не критична.
Ответ дляFotografkiev
Вот и я так подумала. Ведь есть же девушки, которые например из-за токсикоза не могут долго ничего есть. И детки нормальные
Galina_vinsport• 02 июля 2023
У меня бешеная изжога была с 28 и до 40 недель. Почти ничего не ела, а сын родился 3900
Сусідка народила трьох, 3950, 4300 і 4650 г. Найменше їла за останньою, бо знала, що в неї є схильність до цього. За першою дитиною набрала близько 20 кг, за останньою 10-11 кг.
В мене мама за 3 вагітності набирала від 10 до 30 кг, а діти 3-3,6 кг.
Я більш схильна вважати, що діти більше 4 кг це генетично обумовлено.
Не зависит особо. Я во вторую беременность похудела, как раз сильно сбросила на последних месяцах. Ребенок родился 3930. В первую беременность много набрала, мама моя меня постоянно закармливала и аппетит у меня был ого-го, а ребенок 3250 родился. Но, когда ходила со вторым постоянно с 32 недели делали КТГ, так вот если я утром не поела, то показатели плохие были, а как только выпивала кофе с печенькой, так сразу норму выдавал.
Я під час вагітності переживала, щоб малий крупним не був, бо мене лякали ’вузьким’ тазом, сама не народиш і т.п. Добре, що попався адекватний лікар, він казав, що вага дитини обумовлена генетично і це +/- середня вага між вагою новонароджених тата і мами. У нас так і вийшло) малий 3450
Ответ дляNata@88
Не правда это, я 3600, муж 3200. Дети 4700 и 4300. После рождения теряли вес, потом медленно набирали. В год 8 кг меньшая весила
Ответ дляIr4uk_M
Не залежить, а ось ваш раціон харчування залежить на подальший стан, шкіри, волосся, нігтів, зубів ітд. Дитина забере все від вас, а чи залишиться щось вам із корисного, то вже питання. Тому харчуйтесь добре, щоб хватало запасу ще на період годування.
Ох, точно, ещё ж кормление…. Где ж столько ресурса то брать:) у меня с первой на фоне стресса и нервов пропало молоко, ребёнок кормился вроде как, а за месяц жизни вес скинул. Тут то я и поняла, что ему просто нахватало молока. Пропало. Даже чтоб гв закончить и перейти на смесь ничего принимать не пришлось как многим женщинам.
Moon shine• 02 июля 2023
Ні. Аж ніяк. Я була як копиця.85 кг. А дитинка 2800. Як правило, великі і товсті народжують малих дітей .а малі жінки, худенькі, тендітні можуть народити під 4 кг і більше.
Катя Катерина• 02 июля 2023
Ответ дляKarin-S
Не факт, у меня дети родились с разным весом.
3000, 3300, 3140, 4040, 4000, 3550
Первых 2 мальчика, и последний тоже сын.
Средние девочки.
Я 3600 весом, муж 2500 но он из двойни.
С сыновьями набирала больше 15 кг веса, с дочками 7-8 максимум.
3000, 3300, 3140, 4040, 4000, 3550
Средние девочки.
Я 3600 весом, муж 2500 но он из двойни.
Echinaceia• 02 июля 2023
За моїми спостереженнями не залежить.
В першу вагітність набрала більше 12 кг.
Син народився 3200.
В другу вагітність набрала 6,5 кг- донька 3400.
Зріст у обох дітей при народженні однаковий.
В першу вагітність не їла шоколад, не пила каву, не переїдала, бо мала виражений тонус і так радили лікар. В другу вагітність їла все що хотіла, каву пила щодня)
Син народився 3200.
Ответ дляdaiannaSan
Мама стерпить все 😀 інколи не знаєш де сили беруться.
Я памʼятаю як моя дитина реагувала на все що я зʼїм. Оце мені було. Але, нічого, справилися разом з дитиною і все добре.
Hanna-Hanna• 02 июля 2023
Історія про «їсти мучне і мати велику дитину- то скоріше про гестаційний діабет і в цьому випадку взвємозвʼязок є. А якщо у мами все ок з обміном речовин, то оце муяне мучне скоріше в неї на дупці осяде, ніж на дитині.
Ответ дляdaiannaSan
Я би вже загнулася з вашим раціоном. В мене постійна нестача білку при вагітності, особливо в період токсикозу був треш по аналізам. Прямо вищитую щоденно скільки білку спожила, все зважую на вагах і тд., слідкую, щоб не менше 75 г.за день було. Коли реально не лізе мені їжа, п´ю протеїн, де в 1 порції 20-25 г білку, рятує. Мені важливо зберегти своє здоров´я (бо ще ж годувати потрібно буде), то ж заморочуюся...
Ответ дляJen4ik_82
Токсикоз, изжога, ковид(
А як у вас з аналізами було? Гемоглобін/феритин, білок, ендокринна система?.. Я стала на облік в 8 тижнів, аналізи ідеальні. Потім токсикоз місяць тривав і все пішло шкереберть, різко погіршилися аналізи. Пов’язую з тим, що нормально не харчувалася(
Ответ дляRukola1
Аналізи ок. Раз був ацетон, пересдавала. В 1шу вагітність був сильніший токсикоз, але лише кілька місяців, і потім привіт їжа). А в 2гу - легшої форми, але весь час( І ізжога капець - тільки потроху можливо їсти і ніяк не перед сном.