Смажена полуничка• 02 июля 2023
Для схуднення з 90кг/46 років який краще вдома мати тренажер?
Скинула вже частково і йду далі, вдома займаюся силовими переважно + ходжу пішки 5 км в день.
Вага стала повільніше йти, хочу додати тренажери, можливо парочку. Поставити є куди, а ось їздити через день проблемно, бо будинок за містом.
Питання що краще було б - силовий тренажор чи той же кардіо?
З діагнозів відчуваються сустави майже по усьому тілу і є інсулінорезистентність.
Сонячний день• 02 июля 2023
Лучше всего меньше есть, больше гулять и чуток заниматься йогой или пилатесом.
Любые другие тренировки все-равно Вам надоедят быстро.
Дона Ко Ко• 02 июля 2023
автор... орбитрек, беговая дорожка и силовая станция в квартире, ну полотенца на всем этом сохнут на ура... я вам рекомендую абонемент в спортзал и тренера, это будет мотивация...
Я вся ваша• 02 июля 2023
Щетками в ванной с мылом массажировать ноги и живот - очень еффектно подтягивает кожу
Смажена полуничка
• 02 июля 2023
Ответ дляСонячний день
Це працює лише на перших етепах.
Україна понад усе!• 02 июля 2023
У меня орбитрек, когда худела после родов мне он заходил. Сейчас взяла бы беговую дорожку или степпер, или вообще силовую станцию))
Смажена полуничка
• 02 июля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Це роблю. Є і сухий самомасаж, і професійний. Питання не в тому.
Сегодня я не я• 02 июля 2023
Краще просто жерти на пів відра меншу. Бо толку с того тренажера не буде. Основне це жорстке обмеження в харчуванні.
Маю декілька думок• 02 июля 2023
Бесполезно.
Только питание и больше шагов на свежем воздухе вам помогут..
Закуйовджена життям• 02 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Це працює лише на перших етепах.
З тренажерів замок на холодильник. Бо будете жирна і накачана
Маю декілька думок• 02 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Для меня это никогда не было мотивацией.
Смажена полуничка
• 02 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
в мене було достатньо мотивації щоб займатися більше двох років. з якого б дива я припинила це тепер, купивши ще один тренажер?
Маю декілька думок• 02 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Це працює лише на перших етепах.
Это всегда работает.
Я вся ваша• 02 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Мені також 46
Моє питання вам - що означає останнє слово в вашому пості ?
Три рази єлє прочитала
Вперше чую в своєму житті
Від чого ви залежні ?
Від інсуліну ? Це як ?
Дякую
Три рази єлє прочитала
Вперше чую в своєму житті
Від чого ви залежні ?
Від інсуліну ? Це як ?
Дякую
Смажена полуничка
• 02 июля 2023
Господи, будь ласка, припиніть ідіотські поради типу йти в спортзал або їсти менше.
Я скинула понад 30 кг - повірте, мої дієтолог і домогосподарка добре знають як мене годувати поживно і в дієтично.
І сили волі в мене цілком досстатньо щоб займатися вдома вже два роки.
Питання було в іншому. Не гайте мій час будь ласка.
Потішаюся• 02 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Фігня.
На фізичній праці я жерла в 3 відра, був 34-36 рр.
Зараз працюю вдома, їм в 3 рази меньше , а розмір 40-42 .
тянитолкайка• 02 июля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Мені також 46
Три рази єлє прочитала
Вперше чую в своєму житті
Від чого ви залежні ?
Від інсуліну ? Це як ?
Дякую
Три рази єлє прочитала
Вперше чую в своєму житті
Від чого ви залежні ?
Від інсуліну ? Це як ?
Дякую
Автор чувствует суставы по всему телу,для меня это загадка.) По теме обо всех тренировках надо советоваться с врачом,если проблемы со здоровьем беспокоят
ПАЦАНКА О• 02 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Це працює лише на перших етепах.
Так у Вас как раз еще первые этапы)
Ниже 80 уже можно говорить о чем-то.
От себя советую орбитрек
Ниже 80 уже можно говорить о чем-то.
От себя советую орбитрек
тянитолкайка• 02 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Очень занятая госпожа тогда должна и личного тренера иметь,а не тут с глупцами беседовать.))
ПАЦАНКА О• 02 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Вы худеете больше двух лет?
А с какого веса?
Я вся ваша• 02 июля 2023
Ответ длятянитолкайка
Мы с автором одногодки
Но я ничего не понимаю , что у нее в теле
Возможно , она больна чем то
Тьфу тьфу тьфу
Потому как я вообще эти термины не понимаю
Возможно , она больна чем то
Тьфу тьфу тьфу
Синиця у спідниці• 02 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Тоді попросіть вашу домогосподарку піднести вам ваш таблет та загугліть для чого силові тренажери і які, а для чого кардіо, провналізуйте і зробіть ваш вибір. Не гайте нічий час.
Потішаюся• 02 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Дякую, що хоть хтось тут адекватний.
Не завжди повнота- то значить багато жерти.
Смажена полуничка
• 02 июля 2023
Ответ длятянитолкайка
Так, вони не болять і ревмапроби в нормі. Але коли прокидаюся або відпочиваю від тренувань - я відчуваю дискомфорт в тазу, в колінх, в пальцях навіть.
Можливо це лише початок чогось, але краще перестрахуватися.
тянитолкайка• 02 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
Фігня.
Тут же речь не об аномалиях идёт.
Смажена полуничка
• 02 июля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Вы худеете больше двух лет?
А с какого веса?
Сегодня я не я• 02 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
Фігня.
Я задела знаю о чем говорю. Сейчас при физ нагрузках и том же питании вес полез вверх и размер тоже (увеличилась мышечная масса). Так что планирую это оставить.... Либо ещё более скудный рацион сделать. Муж худел с 96 до 68 на диете и держит вес , при том что сидит и работает из дома.
тянитолкайка• 02 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
Дякую, що хоть хтось тут адекватний.
А что это значит, кто-то ест три раза в неделю обезжиренный творог и все равно поправляется?
ВыФсеВрете• 02 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Удалено администрацией...