Гжегож Бженчишчикевич• 03 июля 2023
Дівчатка, йога он лайн порекомендуйте
Зараз багато в інсті пропозицій, хто займається? Як результат?
Шкварочка• 03 июля 2023
Спочатку займалась ходила у приміщення. Ковід-перейшли онлайн. Звичайно,краще поруч з тренером. Вона і поправить і т.ін. є плюс,онлайн, не треба добиратися)) а так коли іже знаєш які вправи робите ))) тут вже до чого звикнеш)) є багато на ютуб занять... але живе спілкування краще
Гжегож Бженчишчикевич
• 03 июля 2023
Ответ дляШкварочка
Дякую