вкрации• 03 июля 2023

Чому кажуть що від спорту піднімається настрій і т д

Стараюсь займатись спортом вдома, велика навантаження не даю, так як вилітає серце.
Але після занять в мене прям депресія якась, у когось таке буває?
Відчуття повної виснаженлсті, хоча я 10 раз присіла, 10 раз ногою махнула
Відморожена• 03 июля 2023
У мене піднімається

Меня много• 03 июля 2023
Не сдохла уже не плохо
Говорю відверто• 03 июля 2023
значит неправильно входите в тренировку (вы делаете разминку?), неправильные интервалы делаете. Ну и втянуться нужно. Вылетает сердце от 10 приседаний? Это сколько пульс? Что-то сердечко у вас совсем слабенькое
Кундалина• 03 июля 2023
При интенсивных тренировках эндорфин вырабатывается
Шеллар• 03 июля 2023
10 присідань і 10 взмахів - це не про спорт, Ви навіть м´язи не розігріли. Амосов писав, що потрібно кожного дня робити зарядку обов´язково до тієї межі, щоб виступив піт - це здоров´я та ендорфіни.
А_мій_самий_самий• 03 июля 2023
Я років 10 займаюся (то в залі, то вдома), і навіть зараз, будучи вагітною, теж не пропускаю щоденних занять. Мені це надає сил та енергії завжди. Якщо пропущу тренування - ніби чогось не вистачає.
А ви давно займаєтеся? Може не встигли спіймати ’кайф’?
Сиренькая• 03 июля 2023
Раджу займатись на свіжому повітрі.

муха в кедах• 03 июля 2023
Я спорт ненавижу. На каждую тренировку тяжело настраиваюсь. Но надо ! И вот после нее чувствую себя богиней ! Во первых горжусь собой, что я таки сделала. Во вторых, хоть какой никакой, но есть результат. И энергии прибавляет однозначно. Но пару взмахов - это не про тренировку. 3 года дома занимаюсь по 3 раза в неделю. И есть часовые и получасовые. Энергия появляется тогда, когда после тренировки ты просто не можешь подняться с коврика !
автор вкрации • 03 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Конечно, разминку делаю.
Просто организм слабенький, с непривычки боюсь большую давать.
Часто в глазах темнеет, хотя кушаю за пару часов до тренировки.пульс за 150
Благоуханочка• 03 июля 2023
У мене теж така проблема. Я бігала повільно, як могла, два- три км, потім дома робила вправи, думала натренуюсь- теж Амосова читала, рік займалась, але в мене не вийшло, після тренувань я розбита як корито, іноді відходняк тиждень. На пробіжці пульс 180 (6 км/год) - це і бігом складно назвати
автор вкрации • 03 июля 2023
Ответ дляШеллар
Я образно написала, щоб зрозуміло було, що великого навантаження немає
автор вкрации • 03 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Місяць, десь.
2-3 рази на тиждень.
Можливо
автор вкрации • 03 июля 2023
Ответ длямуха в кедах
Так откуда эта энергия, если все силы на тренировку потрачены?
автор вкрации • 03 июля 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Я ледве 800 м пробігаю(((
Благоуханочка• 03 июля 2023
Ответ длявкрации
Я ледве 800 м пробігаю(((
Так я теж фактично половину йшла. Саме погано, що я перейшла на швидку ходьбу, але і після неї стає погано. Може тре серце обстежити
Яйцеголовая• 03 июля 2023
Ответ длявкрации
Конечно, разминку делаю.
Кушаю
автор вкрации • 03 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Кушаю
Ем)обжираюсь))
Неначасі• 03 июля 2023
Автор, в мене так само. Хоча в мене сил не має і без треніровок, а з ними так зовсім капець