Посудомойка• 08 июля 2023

Розлад шлунку чи здуття після вживання черешні. Чим вони її обробляють?

На цьому тижні купила яскраво-червону, соковиту, солодку. І, як на зло, розлад (понос). Сьогодні купила ризикнула, як результат - здуття, завивання.
Як ви почуваєте себе після черешні?
Три тижні тому купувала, такого не було.
Пиши-пропало• 08 июля 2023
От черешни всегда пучит живот
автор Посудомойка • 08 июля 2023
завивання - бурчання в животі
Перша скрипка• 08 июля 2023
Можливо, у вас індивідуальна реакція на фруктозу?
Ms. Искренность• 08 июля 2023
Может и обрабатывают чем то, кто ж такое расскажет
автор Посудомойка • 08 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Не знаю Декілька тижнів тому купувала, не таку солодку, як у цей раз, і все нормально було.
Перша скрипка• 08 июля 2023
Ответ дляПосудомойка
Черешня просто містить багато фруктози, така реакція виникає в дуже багатьох людей. Якби було отруєння, ви б відчули -- була б нудота, блювота тощо. Це суто моя думка, я не лікар. Просто знаю, як саме мій організм реагує на черешні, намагаюся багато їх не їсти.
Мир Мир Мир!• 08 июля 2023
Це може бути проблема з підшлунковою, у мене від черешні загострення панкреатииу сталося.
Добротная• 08 июля 2023
Нормально чувствую
Марафетчица• 08 июля 2023
Нічим. Вона сама по собі дуже важка. В мене подруга гастроентеролог, то каже що в сезон черешні в них завжди багато пацієнтів, що часто підшлункова та увесь ШКТ реагує
Без образів• 08 июля 2023
Тоже самое, вздутие и дискомфорт
Гуру троллинга• 08 июля 2023
Могут инсектицидами от червячков. Если черешня с червячками, то натуральная)) Еще бывают ранние сорта черешни, которые проскакивают червячков, но уже не сезон для них и они, вроде, вместо червяка с яйцом червяка) А чистая красивая черешня скорее всего обработана
Шукаю стакан• 08 июля 2023
Свій сад. Обидві черешні з плодами,гарні,солодкі,нічим не обробляємо. Реакція організму - здуття в усіх,тому надаємо перевагу вишні.
Малая Налегке• 08 июля 2023
Черешня покращує метаболізм
Жерица ночи• 09 июля 2023
Это ваша поджелудочной бунтует. Первый раз она худо-бедно справилась, но последующие уже не смогла...