Наизнанку• 09 июля 2023
З’їла Тартар в кафе. Тепер психологічно погано
Сире мʼясо. Намагаюся налаштувати себе, що все буде ок.
А ось і я• 09 июля 2023
Може, прийняти щось типу білого вугілля чи іншого (продається у формі гелю) від отруєнь?
Якщо воно заражене яйцями гельмінтів, то чи варто прийняти потім профілактично антигельмінтне щось?
Наизнанку
• 09 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
А ви не знали, що їли?
Знала. Люблю, мені смачно. Але щоразу нервую
Вмію заміряти найкраще• 09 июля 2023
Ответ дляНаизнанку
Это вы еще рыбу фугу не пробовали 😂😅
Платье Длинное бальное• 09 июля 2023
Ответ дляА ось і я
у автора не физическое отравление
а психологически
причём здесь уголь
а психологически
причём здесь уголь
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 июля 2023
я поэтому не пробовала еще, но я думаю если бы я ела, к примеру каждый день икру, то мне бы захотелось чего ни будь эдакого, и попробовала бы тартар, эта еда считается для богатых
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 июля 2023
Ответ дляНаизнанку
таблетки от глистов могут успокоить....
А ось і я• 09 июля 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
у автора не физическое отравление
а психологически
причём здесь уголь
а психологически
причём здесь уголь
)) А я и не поняла))
Что ее беспокоит
Дюймовочка• 09 июля 2023
Ответ дляА ось і я
Так, прийміть бо тартаром можна дуже отруїтися
Пасти Ла• 09 июля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
таблетки от глистов могут успокоить....
В сыром мясе такие глисты, что таблетки типа вормил, не помогут. Поэтому даже для успокоения их пить не стоит
Виниловая пластинка• 09 июля 2023
Я вас підтримаю-як таке можна істи?
Автор співчуваю якщо серьезно , я така ж , тірамісу зім і симптоми сальмонельозу гуглю сиджу)))
Пасти Ла• 09 июля 2023
Автор, вы же не первый раз такое едите, судя по написанному. До этого же все хорошо было. Это же не какое-то запрещенное блюдо.
А как многие едят сухую рыбу ( лещ, тарань, плотва)? Там не менее опасно что-то подхватить
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В якому місці це іжа для багатих? Мілкорублене теляче чи яловиче м´ясо приправлене спеціями і соусами.
Файно Замало• 09 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
Не будет. К сожалению вы это понимаете
Чего вдруг? Многие едят и ничего тм не делается
ПростоБелка• 09 июля 2023
Ответ дляФайно Замало
Но автор не из их числа. Уже начался необратисый процесс. Это всегда так начинается.
Єдина Країна• 09 июля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Я вас підтримаю-як таке можна істи?
Ох,у мене син хворів( яйця((
Авторка, вас заспокоїти? Багато хто з німців їсть бути, тобто бути тут усі і постійно їдять, але деякі з сирим фаршем. При тому це повсякденна справа, прям окрема поличка в маркетах поруч з ковбасами. І нічо, всі живі-здорові, ну тобто може не всі (вибачте;) але масового мору не спостерігаю. Зробіть щось для себе щоб заспокоїтися. Вугілля, валеріанка... Те, що вам як плацебо допомагає. Стане легше.
Белоснежко• 09 июля 2023
Я так равликів їла. Потім вони ще тиждень в мене в животі,, шевелилися,,. Тому розумію вас.
Куколка-мяуколка• 09 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Она же соленая
Куколка-мяуколка• 09 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Сырая котлета 😂
Гомосноб• 09 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тому що далеко не будь-яке мʼясо можна і смачно їсти сирим, а вирізку або те, що для стейку - і це вже досить не дешево. Каперси в принципі теж відносно дорогі, а без них зовсім не те.