Некомильфо• 18 июля 2023

Алі Експрес хто замовляє?

Років 7 назад замовляла там бо була дуже худа ще й зріст 155, але це все було поганої якості. Зараз побачила цей сайт скільки речей і чую що багато хто замовляє. Чи змінилося там щось? І як обрати товари хорошої якості, по відгукам чисто?
VitalinkaGL• 18 июля 2023
заказываю,вещи редко,но бывает.
да,по отзывам ,по фото.
сейчас взяла пару курток,еще в том году на них смотрела.
всем дождевики)и ветровку малому.
посмотрим.
VitalinkaGL• 18 июля 2023
мне главное,чтоб по росту подошло
я 168 и длинные руки)
поэтому выбираю долго.
а так маечки,шортики ,особенно с принтами там дешево и на сезон вполне.
автор Некомильфо • 18 июля 2023
Ответ дляVitalinkaGL
заказываю,вещи редко,но бывает.
да,по отзывам ,по фото.
всем дождевики)и ветровку малому.
посмотрим.
Просто я замовила в інсті сукню за 2500 вона реально хороша питань немає, але продивившись Алі зрозуміла що це сукня з нього за 900-1200 грн
Пиши-пропало• 18 июля 2023
Половина Инсты - вещи с Алика. Ставят накрутку раза в 2-3. Я иногда смотрю в таких магазинах вещи и потом , если нравятся, там ищу.
90x60x90• 18 июля 2023
На Алике много чего всякой мелочевки заказываю. Сейчас ещё можно выбрать в категории чойс. Типа ещё дешевле выйдет. Ну вот ткани все равно там чаще всего синтетика. А так всякое интересное можно заказать
Угги в горошек• 18 июля 2023
На Али уже давно большая часть магазинов шьет по европейским размерам, и если модель на фото из Европы, не китаянка, то все соответствует. Тем более копии брендов.
Мусик Пусик• 18 июля 2023
Ответ дляНекомильфо
Я зі зростом 160 см і розміром S замовляла кілька разів з Алі, але все якесь не воно, то лекала не дуже, то тканина.
Наразі для себе купляю або в Іспанії Манго під розпродаж (сукні від 5 євро, джинси від 8, топи від 2 тощо) або наші українські Ісса плюс, Гепюр. Без лотереї і Іссу, Гепюр можна повернути, якщо що.
В інсті ціна/якість, на мій погляд, ненормальні.

На Алі замовляю купу побутових дрібничок, інколи, нижню білизну, з одягу - лише з останнього сатіновий топ, але на Іссі купила кращий і дешевше.