Дюагональ• 18 июля 2023
Живіт. У кого ще так є?
Значить, я наче не товста, середньої статури. Зріст 169 см., вага 51-52 кг (ходить той кг туди сюди), мені 42 роки. Так от, останнім часом бачу закономірність, що вранці я встаю - живіт плоский, снідаю, іду на роботу (там можу пити чай, каву, воду), не обідаю. Ввечері, не пізно годин в 17.30-18.00 вечеряю+п´ю чай з смачненьким. Потім до 11 вечора можу ще один-два чая випити. І все...у мене потім живіт такий, наче я вагітна, ну реально він є, випирає знатно.
Я вже думаю, що може щось не так в мене в середині? Раніше такого не було точно, ще пів року тому не було.
Зарядку вранці роблю крім вихідних. Правда зарядка на загальне сампочуття, не акцентую на пресі, не качаю його.
Зараз все скажу• 18 июля 2023
Автор- это генетика)) Есть плоский живот а есть пузико. И пузико плоским как на картинках никогда не станет. У меня у племянницы плоский живот. Ничего не качает, ест все подряд, ее даже перед месячными не ’надувает’.
Дюагональ
• 18 июля 2023
Ответ дляsur_sur
’Зріст 169 см., вага 51-52 кг’
Точно не товста?)) може дещо захуда?
За такої ваги їжі немає за чим сховатися, тому й випирає)
Покажіть живіт)
Точно не товста?)) може дещо захуда?
Покажіть живіт)
Я все життя така. А живіт стало зараз дуже видно.
Ну і в молодості і в старості одна й та сама вага по різному виглядає.
Дюагональ
• 18 июля 2023
Ответ дляБутерброд и я
вьі же худая. куда по вашему должна еда и говно деваться? конечно, видно))
Ну я їм нормально, все, що хочу. Просто я така.
Раніше ж не було видно.
Дюагональ
• 18 июля 2023
Ответ дляПримарочка
определите есть ли у вас гиперлордоз. какие то продукты вызывают у вас вздутие. плюс нужно качать пресс, но не просто , а особые мышцы. сама сейчас занимаюсь этой проблемой.
Ну мабуть що є. Стараюсь щоб не опускалось ото все...
Дюагональ
• 18 июля 2023
Ответ дляСовбез
1- осанка, т.е. вопросы к спине
2- желчный, проблемы с желчным дают вздутие живота.
3 -кортизол, т.е стресс = кортизольный тип фигуры
Спина рівна, жовчний все життя, загиб, застой. Ми з ним боремося, я з ним, він зі мною)). Стрес, ну мабуть, да, інколи не вивожу, ну як і в усіх нас(((
Двоє дітей.
Дюагональ
• 18 июля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Ви не правильно планку робите!
Не має поперек горіти!
А як? Тримала по рівні полосі голова-шия-спина-ноги.
Дюагональ
• 18 июля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
О, ви влучили в ціль!!! Поперек - усьому проблема, кіфоз поперекового відділу. Під вечір спинка стомлюється тримати поставу і животик видно, а проблема не в животику.
Вихід - качати мязи спини, ніг, ягодиць, не прес.
Дивіться вправи при остеохондрозі попереку.
Вікіпедія пише: Кіфоз – це нормальне, фізіологічне викривлення хребта в сагітальній площині, яке еволюційно сформоване для забезпечення амортизації.
Ото вже мені амортизація
Leeloo_aloha• 18 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Ото вже мені амортизація
Видно де норма, а де животик випирає.
Дюагональ
• 18 июля 2023
Ответ дляsur_sur
Серйозно?
Сарказм.
Але маю на увазі, що в 20 і в 40 по іншому виглядає.
Дюагональ
• 18 июля 2023
Дівчата, а давайте ділитися дієвими фіз.вправами для того, щоб не було живота. Хто які робить?
Дюагональ
• 18 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
У меня живот всегда был выпирающим
Ну сам по собі такий постійно? То то, наче одне.
А ось коли їжу я туди закидала, він випирає, і я вже собі такого напридумувала((
Паспортний стіл• 18 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Да, всегда такой
Примарочка• 18 июля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Привыкайте.
После 50 ещё хуже будет.
Природа берет своё.
После 50 ещё хуже будет.
Природа берет своё.
бездействие берет свое, а не природа