Сонячний зайчик• 18 июля 2023
Скільки років Наталі Костянтинівні Гуменюк? Речниці
Всюди потерли в інтернеті, а за популярністю друге питання в гуглі. Судячи з фото, ще деякий час тому жінка виглядала по іншому. Чи це така таємниця - вік держслужбовця та публічної персони? :)
Лак для ногтей• 18 июля 2023
39 лет ей.
Вот ссылка.
Но, кстати, это недавно удалили ее дату рождения. Я в конце весны или в начале лета смотрела ее возраст, дата была.
Вот ссылка.
Ответ дляЛак для ногтей
39 лет ей.
Вот ссылка.
То це ж якась Наталія ПЕТРІВНА, а запитують про Наталію КОСТЯНТИНІВНУ - це інша людина.
Про Гуменюк Наталю Костянтинівну ось що пишуть:
Але дати народження тут немає.
Лак для ногтей• 19 июля 2023
Ответ дляvviola
Але дати народження тут немає.
В посте 32 я написала, что ошиблась.