энциклопУдия• 19 июля 2023
Виходжу заміж! Нарешті!
Мені 38 і це перший шлюб
Думала, вже все (
Срочнокпсихологу• 19 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Бросьте букет в другую 38-летнюю, исполните чью-то мечту тоже)
34-річна теж не проти 🤭
БЦАшка• 19 июля 2023
Ответ дляНепонятно
Мне чего то смешно. Молодуха.
А чого Вам смішно ? А , як одружуються в 17-18 років, а буває вже й вагітними, то не смішно ? Для кожного свій час
Непонятно• 19 июля 2023
Ответ дляБЦАшка
Ні, у мене асоціація невеста =молода, юна.
БЦАшка• 19 июля 2023
Ответ дляНепонятно
За кордоном люди спочатку вчаться, потім працюють, щоб гарна кар´єра була, прибуток, а потім одружуються. Це у нас чим раніше спішать одружитися. Добре, як добре. А буває розлучаються на другий день після весілля.
Непонятно• 19 июля 2023
Ответ дляБЦАшка
Це не так. Багато де були закордоном ви?
ЭмчЭндЭм• 19 июля 2023
Ждём тему через пару лет, развожусь, наконец то свободна, поздравьте меня)
Шалена красуня• 19 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Лучше сразу мужика в неё бросать)
Тільки не свого
slivka59788• 19 июля 2023
Автор, урааа! Поздравляю Вас и желаю, чтобы муж любил, ценил, уважал, обожал, все покупал и холил-лелеял) Будьте счастливы!)
энциклопУдия
• 19 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
А у мужа был до вас брак/дети?
Дитина одна
Син. Дорослий
Несу добро людям• 19 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я в 40 вышла. Вы еще молодая)
Я в 42-)
энциклопУдия
• 19 июля 2023
Ответ дляАнна-6444
Це просто чудово!!!!!Щасливого вам подружнього життя,розуміння,добробуту!!!!
Я вірю,що шлюб у такому віці буде міцніший та буде приносити більше радості))))
Дякую
ДваДваВісім• 20 июля 2023
вітаю! в мене перший шлюб в 41, через 2 місяці відносин. Краще пізніше, ніж за кого попало! Подруга в 40 вперше вийшла заміж. І ще раз, кохання і взаєморозуміння вам!
Отчебучкина• 20 июля 2023
Автор, нашли, где хвастаться. Сейчас Вас тут сглазят - и накроются Ваши планы.