энциклопУдия• 19 июля 2023
Виходжу заміж! Нарешті!
Мені 38 і це перший шлюб
Думала, вже все (
Чудо в декрете• 19 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Бросьте букет в другую 38-летнюю, исполните чью-то мечту тоже)
Лучше сразу мужика в неё бросать)
Капитошечка• 19 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Лучше сразу мужика в неё бросать)
Ну если у Автора есть такой мужик, может и его))
ЯспАкойнаЯ• 19 июля 2023
Автор, вітання! Розкажіть вашу історію знайомства, як і де друг друга зустріли, поділиться історією для інших 38-літніх для натхнення, хто також ще не були одруженими
АнтиТанкист• 19 июля 2023
Автор, а де познайомилися з нареченим ? І чи є в нього діти та скільки бж?
Капитошечка• 19 июля 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Вітаю! Щасливого вам подружнього життя!
І діточок!
Карма хамелеона• 19 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Поки вітати
Поговорим тут с вами через лет пять)
Единорог помог• 19 июля 2023
Шоб вы через двадцать лет брака были в таком же восторге от него!)
Життє Бентежне• 19 июля 2023
Автор, поздравляю Вас! Искренне и от всей души. Будьте счастливы 🌷❤️