Маруська Му• 20 июля 2023
Ппи одружені обов´язково змінювати прізвище?
Коли ви виходили зажіж ви змінювали прізвище? Я зараз виходжу заміж, але лишаюсь на своєму призвищі, щоб небуло волокити з документами. Після війни зміню на чоловікову.
Результат:
вже голосів:
47 (50.54%)
Змінила
46 (49.46%)
Залишилась на дівочій
мистерЛяпсус• 20 июля 2023
А яка волокита з документами? Лише паспорти поміняти, все інше не треба.
Забрала і не сказала• 20 июля 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Права, загран ещё ..у кого какие удостоверения пропуска...
В курсі діла• 20 июля 2023
Змінювала, але мені тоді було 21 рік. Зараз би вже ге змінювала, навіть якщо б розлучилася й знову виходила заміж, лишилася б на прізвищі чоловіка нинішнього. В мене в декількох подруг навпаки, чоловіки змінили прізвища на прізвище дружини
Пукимончиг• 20 июля 2023
Я меняла, мне моя девтчья не сильно нравилась. Да и как бы семья - все на одной фамилии.
АдеКВАтная• 20 июля 2023
Я змінювала, після розлучення знову на своє. Зараз би вже точно не міняла нічого з самого початку.
миссДавеча• 20 июля 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Загран, водительское
Экспертиза• 20 июля 2023
Взяла фамилию мужа, потому что красивая фамилия.
Когда ссорились говорила ему, что вышла замуж только из-за фамилии 😆
Снегопадка• 20 июля 2023
Меняла. Его фамилия проще. Даже внешне мне подходит. В моей девичьей вечно ошибки делали. Да и мой бы обиделся, если бы не взяла его фамилию.
АдеКВАтная• 20 июля 2023
Ответ длямиссДавеча
Загран, водительское
Паспорт, загран, водійське. І потім ще таскати при собі свідоцтво про одруження для підтвердження свого прізвища. (Якщо маєте якусь нерухомість на своє дівоче прізвище). Звісно жити з цим можна.
Я коли заміж виходила, також думала, що проживу з чоловіком все життя. Але не так сталося як гадалося. Життя то непередбачувана штука. Потім, будучи у шлюбі, мені подарували частину батьківської квартири(прізвище першого чоловіка). Далі розлучення. Коли я виходила заміж вдруге мій чоловік наполіг на зміні прізвища, бо не хотів, щоб я була на прізвищі першого чоловіка, бо для його сім´ї це було принципово. Короче..... тепер як йду кудись вирішувати якісь питання по квартирі ношу з собою купу документів і пояснюю зміни прізвища.
Нюансів вистачатиме. Зараз про них ви можете і не знати.
Мост_Устал• 20 июля 2023
Ответ длямиссДавеча
Загран, водительское
Я водійське не міняла
15 років заміжня
І поліція зупиняла за порушення.
навіть в ДТП попадала, забирали права, і був суд - рота віддали ( то мої права дійсні і ніхто ніколи не говорив їх змінювати через прізвище
15 років заміжня
І поліція зупиняла за порушення.
Люблю кетчуп• 20 июля 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Нет не меняла, осталась на фамилии первого мужа,...
В первом браке меняла, при разводе нет. Фамилия нравится да и с детьми чтоб на одной фамилии. Во втором браке тоже не меняла . Тоже мужу говорила, что со временем поменяю, его немножко напрягало, что у меня фамилия первого. Но со временем он привык и этот вопрос не поднимает)
миссДавеча• 20 июля 2023
Ответ дляМост_Устал
Я водійське не міняла
15 років заміжня
І поліція зупиняла за порушення.
15 років заміжня
І поліція зупиняла за порушення.
Как-то так
как тебе такое илон маск• 20 июля 2023
Если вы планируете потом поменять, то это все равно волокита с документами будет, меняйте сразу.
Я не меняла и не планировала, меня моя фамилия устраивает.
Мост_Устал• 20 июля 2023
Ответ длямиссДавеча
Как-то так
Навіщо мені російські сайти 🤷♀️?
Я кажу свій досвід
Ви можете змінювати, мені поки не треба
Возила завжди з собою копію свідоцтва про одруження в бардачку, і на тому все.
В минулому році навіть переганяла дві машини сама, робила всі доки для митниці - ніхто не казав змінювати
Я кажу свій досвід
Ви можете змінювати, мені поки не треба
Не любовница• 20 июля 2023
Ответ дляМост_Устал
Я водійське не міняла
15 років заміжня
І поліція зупиняла за порушення.
15 років заміжня
І поліція зупиняла за порушення.
Дивно. Я в грудні змінила водійське. Телефонувала на гарячу лінію і також питала ще в самому сервісному. Казали згідно якихось там нових законів дійсне тільки 30 днів
миссДавеча• 20 июля 2023
Ответ дляМост_Устал
Навіщо мені російські сайти 🤷♀️?
Я кажу свій досвід
Ви можете змінювати, мені поки не треба
Я кажу свій досвід
Ви можете змінювати, мені поки не треба
С чего вы решили , что сайт русский?
Мост_Устал• 20 июля 2023
Ответ дляНе любовница
Значить піду міняти🤷♀️таки добʼють
Замрійлива• 20 июля 2023
В первый раз сменила, о чем потом долго жалела. После развода лет 10 та фамилия светилась в разных реестрах и возникала путаница. Ходила несколько раз со свидетельством о разводе, что бы подчистить всё то. Хлопоты, время. Во второй раз не меняла. Не бачу необхідності.
побольшомусекретику• 20 июля 2023
не меняла фамилию. считаю это устаревшей практикой.
я со своей фамилией отлично живу
Куда_бежать• 20 июля 2023
Меняла фамилию на фамилию мужа под сильным давлением регистратора брака, была молодая, жили в маленьком поселке, все знали друг друга. Ревела, но согласилась. Фамилия мне и нашей дочке не нравилась ужасно, спустя годы сменили всей семьёй на придуманную нами красивую фамилию. Вот эту фамилию менять никогда не буду.
Света С Приветом• 20 июля 2023
Ответ длямистерЛяпсус
ну это если у вас из документов только паспорта. У меня 12 документов, требующих замены при замене фамилии. Тоже подумаешь сто раз, а стоит ли
Семенівни сусідка• 20 июля 2023
В первом и третьем браке не меняла фамилию. Меняла во втором так как была беременна и хотела быть с ребёнком на одной фамилии.