Українська зірочка• 22 июля 2023

Похрестила, але бачу, що діла не буде

У вас траплялося так, що переставали спілкування з кумами і відповідно з хрещенниками? Не тому що ви людина непорядна, а тому що зрозуміли, що ви з кумами різні люди. Вони не проявляють ніякої ініціативи у спілкуванні, не підтримують вашої ініціативи у спілкуванні з дитиною та зустрічах, поводять себе так, ніби ви їм винні, якщо такі зустрічі відбуваються — ось про що мова. Я похрестила дитину, а тепер розумію, що краще б цього не робила. Чим далі час, тим більше бачу, що ми з кумами віддаляємося одне від одного. Шкода дитину, що так вийшло, але хто знав? Я зі свого боку робила все, що могла, але бачу, що діла не буде. Раніше, коли чула, що хтось не приїжджає до похресників, то так дивувалася, думала "як то так можна робити, взагалі?". Виявляється, можна.
Зрадорозганячка• 22 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ні, але вони не хочуть підтримувати спілкування, як я бачу. То мені, аби дитя побачити, треба його викрадати чи що?)
Навіщо Вам чуже дитя?

ЭтаваНиМожетБыть• 22 июля 2023
Нет. Крестной моей дочки является моя тетя. Я не просто общаюсь с ней - я живу с ней под одной крышей
Скромняшка• 22 июля 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Совсем нет
а про яку суть мова? мені також цікаво. і як не дивно і як кресної і як мати дитини.
хрестила брата доньку і через 3 роки мене відкрито послали, сказавши, що дитина не нормотипова (аутизм) і для них напряг коли я приходжу і їм некомфортно. Домовилися, що я раз в рік буду просто на день народження висилати гроші і вони будуть купляти від мене подарунок. Це було ще до мого заміжжя.
5 років тому я народила дитину, взяла кресну маму сестру з якою 10 років дуже близькі. 3 Роки все було супер, постійні дзвінки, в тому числі відео, увага до дитини була неймовірною. Потім війна, ми їдемо до них і через тиждень розсварилися, що я по цей день не можу прийти до тями. Пів року між нами була тишина. Через пів року, я привітала її з днем народження, потім вона мене, чоловіка, дитину і зараз спілкування в переписці так сказати через зуби. Но я розумію, що дитина ні в чому не винна і заставляю себе все забути. Кума мабуть такої ж думки, так як в переписці чується трохи злість і байдужість.
Не знаю скільки ці стосунки протримаються. Тому цікаво почути від Вас про що Ви маєте на увазі під ’суть обряду’.
Буду вдячна за відповідь!
T_Kiev• 22 июля 2023
Усе нормально. Куми - не родина. Напевно Вас узяли хрещеною тільки тому, що треба було когось узяти, без намірів на подальші стосунки. Зараз хрестини - це суто формальні відносини (може десь на селі інакше ставляться до хрещення, але загалом - саме як у Вас). Забудьте за ту дитину і живіть власним життям. Ніхто нікому нічого не винен.
Мудробаба• 22 июля 2023
я покрестила мальчика и стала для своей кумы кошельком у которого можно брать деньги и не отдавать ,я все время работала и жила одна с ребенком ,с мужем развод и тут она ,мы знакомы были несколько лет до этого , семьями не дружили так как то , просто жили в одном районе потом моя кума начала выпивать и приезжать ко мне в гости по ночам одалживать деньги ,сначала я терпела , выпивать вообще не в моих правилах , я перестала ей открывать дверь , потом дошло до того что она меня ждала на улице и требовала одолжить деньги со скандалом ,к моему счастью я купила себе тогда новую квартиру и переехала так и потерялась от нее потом узнала что она умерла , ее ребенка я больше никогда не видела и не искала так и кончилось кумовство
На границе• 22 июля 2023
Мені взагалі байдуже на наших хрещених, як і на цей обряд. Були і були.
Божий одуванчик• 22 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Вот и у меня такие мысли. Были бы свои - у автора было бы меньше времени переживать о чужих.
У меня тоже нет и о чужих я вообще не думаю...И традиция эта себя изжила считаю. Т.к. если по правилам то ты на себя берешь ответственность перед высшими силами вроде как, за этого ребенка, на фиг надо это?

автор Українська зірочка • 22 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Да кому Ви будете потрібні? Ви якась дуже нав’язлива хрещена, я особисто теж би не спілкувалася з Вами) Вибачте, але це факт…
Ну Ви ж не знаєте всієї історії. Що, наприклад, то мені казали, що приходь до нас частіше, і в такому дусі, а в мене теж є робота, свої обов’язки, я не можу щотижня приїжджати. Тепер же я, коли пропоную щось, то від них мороз і навіть на свята. Дуже я нав’язлива тепер? Не думаю. Ні, то ні, справа їхня. Мені менше головняка, як то кажуть. Я просто поділилася історією. Перш ніж засуджувати когось, то хоч дізнайтеся подробиці, а то ставити діагнози всі такі мастаки тут, я бачу. Дивилися б краще за собою.
И_В_офигительных_штанах• 22 июля 2023
Дітей не маю і атеїстка, але базове правило вивчила: в хрещені треба брати або кровних родичів, або людей яких не шкода втратити протягом 2-3 років після хрестин.😐
Нашли в капусте• 22 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я Вам діагноз не ставлю, просто нелізте в чужу сім’ю от і все. Хрещена Ви чи ні, Ви для них чужа людина.
Ашотакоя• 22 июля 2023
Автор, у мене є такі куми. Перестали спілкуватись. За дитину ставлю в церкві свічку, пишу записку за здравіє. І на тому все. Відпустіть, не тримайте.
автор Українська зірочка • 22 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Ну так можна спокійно то написати
Нашли в капусте• 22 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ну так можна спокійно то написати
Вам спокійно і відповіли. Не беріть все близько до серця і все буде добре.
автор Українська зірочка • 22 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Я помітила ту спокійність. Треба трохи думати, що і коли говорити. Я розумію: скільки людей, стільки й думок. Але одне так тобі відповість, друге і воно неприємно. Не погоджуєшся з людиною, то нормально можна пояснити свою думку.
Нашли в капусте• 22 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
А скільки Вам років?
автор Українська зірочка • 22 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
А скільки Вам років?
99. Яка різниця, скільки мені років? Це щось змінює про тактовність? Ми на орків женемо, що вони, як та бидлота, а самі ж не кращі. Готові облити гівном іншу людину, дай лише привід.
Нашли в капусте• 22 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Боже, вже всіх принесли в свою тему. Ви якась дивна трохи.
З вашого опису розумію, що Ви ще зовсім молода і зелена. Навчіться спочатку трохи спокійніше все сприймати і буде Вам щастя.
Нетутешня• 22 июля 2023
Автор, я свою крестную вообще не помню. Крестного может раза 3 видела. Так что теперь? Трагедии в этом не вижу.
автор Українська зірочка • 22 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
А Ви не дивна? А Вам скільки років? Навчіться тактовності, перш ніж мене спокою вчити.

Шикаю і викаю• 22 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Вот честно, без всякой маски ’я хорошая’: зачем вам бачити то дитё? Ну реально зачем? Прям потребность в чужом левом ребёнке? Потребность слить время и бабло? Меня лично не тянет тратить себя на чужую личинку. И своих детей никому не навязываю, и дети мои не нуждаются в левых тётках. Заведите себе ребёнка или кошку и не липните к людям. И вообще радуйтесь, что они вас не используют. Это ваш шанс на свободу от ошибок крестильного ярма. И смешно так читать, что ребёнка вам жалко. От чего жалость? Вы такая мега-офигенная, что хана невинной душеньке без вас? Не льстите себе, вы просто почему-то пытаетесь вцепиться в эту семью, а они бедолаги не знают, как отвертеться.
Нашли в капусте• 22 июля 2023
Ответ дляШикаю і викаю
👏 100%
автор Українська зірочка • 22 июля 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Скільки тексту. Навчіться читати і ставити питання, якщо так кортить щось від себе дописати. Вище вже дописувала ситуацію — Ви, я так розумію, не читали.
Нашли в капусте• 22 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Удалено администрацией...
автор Українська зірочка • 22 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Удалено администрацией...
Шикаю і викаю• 22 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
А для чого крестили, взагалі, дитину?) Можна було й не хрестити, то не було б питань. Я нічого не хочу — це не моя рідна дитина, аби я щось хотіла аж так. Але чим далі в ліс, тим бачу, що взагалі віддаляємося. Головне, аби потім мені не почали закидати, що я погана така хрещена. Бо самі на морозі, а потім шукатимуть крайнього
Тобто головне у тому ’а що люди скажуть’?))))
ФсеСама• 22 июля 2023
Не общаюсь с кумами и шо 🤷‍♀️
автор Українська зірочка • 22 июля 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Ні. Там спочатку куми мені закидали, аби приходила частіше і тд, а в мене робота і живу не поряд, аби приходити часто. Але ост часом бачу, що самі не хочуть контактувати. ’А що люди скажуть’. Сусіди чи що?)
Шикаю і викаю• 22 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Тобто? Підтримувати спілкування і виховувати — різниця є. Просто то самі говорили, аби приходила частіше, то самі ж тепер морозяться.
Они из вежливости так говорили, а вы из назойливости рады стараться. У людей семья, ребёнок. Дайте жить спокойно. Навязчивость под лозунгом воспитания и влияния на детку. Те бедные родители со страху такого воспитания уже не знают, куда ребёнка прятать. Имейте совесть и такт.
автор Українська зірочка • 22 июля 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Ви читати вмієте, взагалі? Ало)) Я Вам вище відповіла. Чи Ви коментуєте вже, аби що коментувати? ’Вежливость’ я бачила їхню, скоріше це докори були, а потім самі зливатися і почали. Я ж краще Вас знаю ситуацію.
Нашли в капусте• 22 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Удалено администрацией...