Гуляю босоніж• 22 июля 2023
Відключення електроенергії в новобудові взимку
Дівчата, хто живе в будинках з електроплитами, який вихід ви знайшли взимку при відключеннях? Цікавить можливість ввімкнення мікрохвильовки на розігрів, чайника. По можливості інтернет.
Хтомолодець? Я!• 22 июля 2023
Інтернетом користувались мобільним, газову походну плитку використовували, 10 поверх ходили пішки, світили телефонами, лишніх грошей не було, на це рік купила павербанк та 2 фонарі, перезимуємо і цю.
Все возможно• 22 июля 2023
Інтернет - провайдер подбав про оптоволокно. Роутер працює без світла на павербанку. Їжа - невеличкий балон
АфродитаПетровна• 22 июля 2023
Екофлоу
Термос з гарячою водою для чаю
Їли їжу, яку не треба розігрівати, якщо виключення були довгі.
А найкращий варіант - сходити в найближчий супермаркет/заклад з генератором і купити їжу/чай/каву там.
Інтернету не було взагалі, або за ним можна було сходити в найближчі ТЦ або в метро
Термос з гарячою водою для чаю
пьЯНА• 22 июля 2023
Інтернетом мобільним користувалась, поки був зв´язок.
Їжу розігрівала на туристичному пальнику маленькому.
Відключення були більш-менш по графіку. Було декілька випадків, що світла не було добу-півтори. Тоді їли в кафе або до батьків йшли, у них газ.
У нас коли нема світла, то і води нема, бо непрацюють насоси.
Гуляю босоніж
• 22 июля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Екофлоу
Термос з гарячою водою для чаю
Ми також так обходилися, але був ще гарний офіс, який дуже виручав. На жаль, офіса не стало.
Та_шо_ж_таке• 22 июля 2023
Автор, такі потужні прилади це проблема. Для менш потужних - екофлоу. Але я обійшлася туристичною плиткою. Інтернет - купляли з сусідами екофлоу на сервер. Води не було на верхніх поверхах. Важко це,якщо чесно, живу високо. Замахалися ходити з дітьми
Гуляю босоніж
• 22 июля 2023
Ответ дляпьЯНА
У нас була вода при відключеннях, а от їжу розігріти не було можливості
АфродитаПетровна• 22 июля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Тоді шукати коворкінг, або найближчий пункт незламності.
Насправді, якщо немає дітей та хворіючих стареньких родичів і потреби в інтернеті, то можна спокійно пережити пару годин без світла.
Гуляю босоніж
• 22 июля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Так, але то для роботи. А в офісі і їжу приготувати можна було, і помитися, і поспати.
АфродитаПетровна• 22 июля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Спати, коли немає світла. Митися - коли світло є. Ще можна помитися в спортзалах.
Гуляю босоніж
• 22 июля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
То є гарна ідея про спортзали!!!
Татьяна-bfd8• 22 июля 2023
В доме сделала бесперебойный инет во время отключения света . В квартире роутер от павербанка работает. Купили термос и коломыйских супов. Плюс всегда можно сделать бутерброды и в соседнем супермаркете купить готовой еды . Для зарядки ноута и телефона есть зарядная станция.во дворе адонис поставил свой генератор и делится электроэнергией. Поэтому один лифт в доме работает и вода есть
Гуляю босоніж
• 22 июля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
А що таке коломийські супи? Знайшла, дякую.
Татьяна-bfd8• 22 июля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Мы раз в месяц желали закупки. Очень вкусно, сытно и удобно
Точная копия плова• 22 июля 2023
У нас все это решено было за первую неделю. Еда - газовый балон и 2-х комфортная газовая плита, свет - лэд лампы по всем комнатам от автомобильного аккумулятора развели, от него же роутер запитали. Провайдер поставил в доме бесперебойники - интернет был всегда.
Все ок. Пережили отлично. Надеюсь и этой зимой переживем
Електрохарчування• 22 июля 2023
Інтернет спочатку мобільний норм працював, але потім тупо вмирав коли світла не було.
Купили старлінк.
Газова плитка туристична. Воду на ній можна гріти, їжу так само, замість мікрохвильовки.
Бо для чайника і мікрохвильовки треба дуже ємнісна зарядна станція, яка дорого коштує. Плитка дешевше.
Купили старлінк.