Коханозадовільна• Изменено 25 июля 2023
Вам подобається Олімпія Вайтмусташ? Така краса благродна і витончена!
Вмію заміряти найкраще• 25 июля 2023
Ответ длятянитолкайка
А хто це?
Та ну, не позорьтесь. Как, ну КАК Вы не знаете эту Олимпиаду? Вы же культурный человек!
Конотопська відьма• 25 июля 2023
Ну хо би фотку скинули...
А ми б уже визначили тут витончена вона чи ні.
Попа как у Кардашьян• 25 июля 2023
Прикольне походження пснвдоніму - буквально перекласти свою українську фамілію.
Зовнішність подобається.
тянитолкайка• 25 июля 2023
Зайшла подивилась. Якась альбіноска, яку звісно, хтось пропихує.
Сумно, що дійсно талановиті красуні не можуть пробитися.
Весняний Марафон• 25 июля 2023
Я глянула. Ну зовнішність специфічна, але це питання смаку. Сподобалося горде слово ’creator’ в шапці профілю. Цікаво, що вона таке накріейтила? Типу переклала своє прізвище? Ну дійсно креатив) Тільки не патріотично якось...
Вмію заміряти найкраще• 25 июля 2023
Ответ дляБезпринципова
Так, арестократичні риси
Ылита вошла в чат
Весняний Марафон• 25 июля 2023
Ответ дляБезпринципова
Так, арестократичні риси
Дійсно. Трошки нагадує Габсбургів з їх знаменитими аристократичними рисами))
Голубая фишка• 25 июля 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ылита вошла в чат
Тюремная, наверное.
Вмію заміряти найкраще• 25 июля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Не добивайте людину із Габсбургами... Там ще слово ’аристократія’ не вивчили, а Ви тут австріяками лякаєте))
Стрекоза любви• 25 июля 2023
Як на мене зовнішність посередня, груба. Але… Вона змогла свої особливості обернути таким чином, що здається доволі цікавою. Погляд, стиль, волосся, одяг. Все грає на її користь. Тому тут їй рєспект.
Дівчата класно написали Габсбурґи + доярка. Образити не намагаюсь.
13чудоСВЕТА• 25 июля 2023
Якось я по іншому уявляю аристократичну зовнішність.
Симпатична? Так.
Аристократка? Ні!
Витончена? Ну точно ні!
Благородна? Ви смієтеся?!
Симпатична? Так.
Аристократка? Ні!
Витончена? Ну точно ні!
Благородна? Ви смієтеся?!
Дуже дуже вумна• 25 июля 2023
Незвична дівчина. Але ж це чудово, що ми всі такі різні.
Навіть не одразу зрозуміла що вона наша.
Айпишница• 25 июля 2023
Ответ дляAllemagne
Чучело.
Однозначно
но вас могут не правильно понять )
Айпишница• 25 июля 2023
Ответ дляAllemagne
🙂 вы думаете, меня это заботит?
Вы хотите об этом поговорить ?))
Тримбулька• 25 июля 2023
Мне чем-то Тильду Суинтон напомнила.
А вообще, не знаю эту Олимпиаду. Да и откуда? Я с диджеями и моделями не тусуюсь )))
Попихтю та й годі• 25 июля 2023
вкус на музыку хороший у нее, наверно интересная личность. внешность на лббителя