Коханозадовільна• Изменено 25 июля 2023
Вам подобається Олімпія Вайтмусташ? Така краса благродна і витончена!
А шо сталося?• 25 июля 2023
Как благородство и утончённость сочетаются с таким широким и мясистым шнобелем?
Розбещена цяточка• 25 июля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Дійсно. Трошки нагадує Габсбургів з їх знаменитими аристократичними рисами))
а мне на Леди Гагу похожа, и стиль копирует)
Весняний Марафон• 25 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Гага симпатичніша, але це суто імхо))
Ромашкинная• 25 июля 2023
Ответ дляУказка
Цікава зовнішність, але незвична для нас, занадто все світле.
так выбеленное все. И брови и волосы
ПЛЮС-МИНУС• 25 июля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Прикольне походження пснвдоніму - буквально перекласти свою українську фамілію.
Зовнішність подобається.
это какая украинская - Белоус?
Указка• 25 июля 2023
Ответ дляРомашкинная
так выбеленное все. И брови и волосы
Серйозно? Навіть не знала, що ще й брови вибілюють. Дивно і навіщо.
Дуже дуже вумна• 25 июля 2023
Ответ дляРомашкинная
так выбеленное все. И брови и волосы
В сенсі? Хочете сказати що вона неприродньо така?
Фляшка на трьох• 25 июля 2023
Ответ длятянитолкайка
А хто це?
Не знаю хто але похожа на Крістіну орбакайте, трохи
Принцепесочка• 25 июля 2023
Мені всі гарні у кого немає вколотих губ...вже аж верне від них. Вчора зайшли на вечерю в кафе, сіла така уточка навпроти, і думає яка ж вона гарна 🤭🤦... Якщо когось образила вибачайте, це моя особиста думка)
Шаманю второпях• 25 июля 2023
Ответ дляБезпринципова
Так, арестократичні риси
Как у арестантов? Арестовича?
Ромашкинная• 25 июля 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
ну конечно. И корни видны на некоторых фотографиях, и корни у бровей на 2 фотках, если присмотреться, видны.... Она нашла интересный образ, вай нот?