Лгин• 26 июля 2023

Хто дивиться Невгамовну Монро? Підскажіть.

Досить часто, в її відео з’являється юнак Ігор. Хто він їй? Друг чи коханець?
І якої він орієнтації?
Квітка папороті• 26 июля 2023
Коханец, Монро его старше на 30лет или 25лет

автор Лгин • 26 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
А он гей?
Квітка папороті• 26 июля 2023
Они все друг друга шпилят , потом дружат и так по кругу
Квітка папороті• 26 июля 2023
Ответ дляЛгин
А он гей?
И вашим и нашим
автор Лгин • 26 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Наталочка Графиня теж?
автор Лгин • 26 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
И вашим и нашим
Би?
Квітка папороті• 26 июля 2023
Ответ дляЛгин
Наталочка Графиня теж?
За неё незнаю

Країна мрій• 26 июля 2023
Ігор її друг, шкільний викладач історії, позиціонує себе як гетеро, але як на мене класичний латентний гомо. Не знаю, чи будо в них щось, але Монро цього дуже б хотіла. В неї на лобі це написано)
автор Лгин • 26 июля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Я теж відчуваю, що він гей. Дуже ніжний і смазливий. А монрітта прям квітне біля нього. Але ж воно дитя…
Голубая фишка• 28 июля 2023
А яка Монро? Транс? Той що чоловік переодягається в жінку? Чи ви про якусь іншу....Того транса теж звали Монро...років 10 вже нічого не чула про нього-неї...
Дідова баба• 28 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
А дарма-) Вона дуже підтримала свою аудиторію, як почалась повномасштабна війна. Перейшла на українську, якось органічно в неї вийшло, хоч Монро не з україномовної сім´ї. Все таки він - це вона-) Я не одразу так сприйняла цю людину, жаль мені Сашка, гарний хлопчик був, але і Монріта гарна ’багата жіночка-)))’. Підписана не так давно, мабуть з пізньої осені-зими. Можу не дивитися місяцями, а потім на фоні переслухати її відео в ютубі. Зараз криза у Монро. Хоч би не призвали по повістці...по документам вона хто м чи ж? Цікаво стало