Чупокабра• 29 июля 2023

Для чого потрібна поляризація в окулярах?

Яку функцію вона виконує?
ЛижТолько• 29 июля 2023
Что говорит гугл?
автор Чупокабра • 29 июля 2023
Ответ дляЛижТолько
Что говорит гугл?
Не знаю
Хочу прочитати, що кажуть порадниці простими словами
navariya• 29 июля 2023
Пример, простой:
Смотришь на озеро - всюду рябь от ветра, солнце в глаза.
Одеваешь такие очки: чистая гладь, и солнце не мешает.
Часто водители используют от бликов встречных машин или от того-же солнца.
Айпишница• 29 июля 2023
Для водителей.
Тут надолго• 29 июля 2023
Якщо без термінів , то не дає якимось там променям проникати і тим самим зменшує навантаження на очі . Якось так
Принцепесочка• 29 июля 2023
Проти бліків
Кусачая Я• 29 июля 2023
Ответ дляЧупокабра
Не знаю
В гуглі ви по картинкам (як бачать люди через поляризовані окуляри) зрозумієте скоріше.
Тишком нишком• 29 июля 2023
Ответ дляЧупокабра
Не знаю
Ужас
english book• 29 июля 2023
Автор, а Вам випадково не переплутали в оптиці поняття антиблік і поляризацію? Я користуюся звичайними окулярами з ’просветлением’ (антиблик). Різниця між звичайним склом, що я зовсім не бачу ніяких відблисків. Ні від ліхтарів, ні від екрану монітору, ні від сонця. Очі не напружуються. Як тільки вдягаєш звичайні окуляри, то одразу відчуваєш дискомфорт.
Простіше кажучи,в окулярах з’ антибликом’ ти не помічаєш скла перед очима.
Поляризація то трохи інше, хоча і антиблік там є. Ось тут можна глянути, і відео там є. https://dospehi.com.ua/ru/polyarizatsionnye-i-anti...
Неновая почта• 29 июля 2023
мені, як водію, вони комфортніші. Та і в повсякденному житті не так напружуються очі на сонці
автор Чупокабра • 30 июля 2023
Ответ дляenglish book
Створювала тут тему, що від окулярів болять очі. Порадили купити з поляризацією.
Ось думаю
english book• 30 июля 2023
Ответ дляЧупокабра
Ось думаю
Тобто у вас звичайні окуляри? Не сонцезахисні?
Якщо так, то чи правильно вам зробили центровку лінз? Коли оптичний центр лінзи не співпадає з вашими очами(зіницями/зрачками), то теж буде дискомфорт і можлива головна біль. В мене колись помилилися, і я не могла ходити в тих окулярах довго, поки їх не переробили.
А так просветленные линзы-антиблик, так же чуть снижают нагрузку на глаза.
автор Чупокабра • 30 июля 2023
Ответ дляenglish book
Ні, сонцезахисні
Куплені в епіцентрі гривень за 200.
Від них болять очі, тут порадили купити з поляризацією
english book• 30 июля 2023
Ответ дляЧупокабра
Ні, сонцезахисні
Куплені в епіцентрі гривень за 200.
Зрозуміло. Тоді ще може бути одна причина-в тих окулярах може бути неякісний UV фільтр, для блокування ультрафіолетового випромінювання. В якісних фірмових окулярах, зазвичай є сертифікат,і вони недешеві.Є й якісний Китай звичайно, але самотужки захист ви не перевірте, якщо немає чим.
Мінус, якщо фільтр неякісний в тому, що завдяки затемненю лінзи, ваш ’зрачок’ збільшується, і ловить шкідливе УФ випромінювання,бо фільтру на лінзах немає, або він недостатньо якісний. В такому разі вже краще без таких окулярів, так буде менше шкоди очам. Очі примружуються на сонці автоматично, і це захищає очі.
Тому якщо будете купувати сонцезахисні окуляри-обов´язково робіть це в перевірено у місці. Хоч з поляризацією, хоч без.