Області пітьми• 30 июля 2023

Поїсти в Буковелі або поряд

Підскажіть, де смачно і не дуже дорого поїсти в Буковелі або поряд. Дякую
Шалена невинність• 30 июля 2023
Кафе в отеле LIS (кажется так, это напротив 1 паркинга)
Дон Япон
Ещк кафешка рядом с супермаркетом на 1 паркинге, не помню название.

Оябунчик• 30 июля 2023
Гуфер,Татарів.
ХаДиДиШь• 30 июля 2023
SilverOks. Ніби так
Указка• 30 июля 2023
Ответ дляШалена невинність
Дон Япон
В Lis дуже дорого, пару днів назад, як жили там, добре знаю ціни
В Дон Япон нормальні ціни ще.

Автор, ще Фелічіта за рестораном Сало, теж більш-менш.
Указка• 30 июля 2023
Якщо на авто, то в колибі Високий Перевал смачно і нормальні ціни, то Яблуниця.
Шалена невинність• 30 июля 2023
Ответ дляУказка
В Дон Япон нормальні ціни ще.

Но у них и порции большие. Мы брали и делили на 2 одну порцию, так как реально много. Поэтому не могу сказать что дорого было
Указка• 30 июля 2023
Ответ дляШалена невинність
Ми там харчувалися декілька днів, то є з чим зрівняти, повірте. Ще й не дуже смачно, як для їх цін. Капучино маленьке 80 грн на б/л молоці це дорого, як на мене. Не буду писати ціну на салат Цезар, не памʼятаю, але найдорожчий з усіх ресторанів де ми були за 5 діб в Буковелі.

Просто Фіфа• 30 июля 2023
Ответ дляУказка
А де недорого поїсти в Буковелі?
Указка• 30 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
А де недорого поїсти в Буковелі?
Недорого і Буковель то не реально. Із того, що ми знайшли, це Дон Япон, але там аншлаг. Ну і Високий перевал нормальні ціни, але до нього доїхати треба. Батьківський поріг був теж з адекватними цінами порівняно з іншими ресторанами.
Просто Фіфа• 30 июля 2023
Ответ дляУказка
Дякую. Поїдемо на днях туди на прогулянку, то потрібно десь поїсти з дитиною.
Указка• 30 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Будь ласка. Якщо один день, то можна щось вибрати по душі. Складно якщо це додатково 2 рази на день харчування декілька днів та ще й на чек від 1500 грн. і без особливих делікатесів. Ще можете пройтися до початку заїзду самого міста, думаю, теж дешевше буде чим в самому центрі.