Ленне-Рейма• 31 июля 2023
Синдром истощения яичников.
Добрый день. Кому ставили такой диагноз? Синдром истощения яичников. Мне осенью 40) сегодня была на УЗИ. Цикл уменьшается поэтому решила сходить. Врач назначил Тазалок. Кто то принимал? Есть результат?
Перша на селі• 31 июля 2023
Мені в 35 поставили діагноз ’раннє виснаження яєчників’. Теж пила Тазалок декілька місяців, не зрозуміла чи допоміг мені. Я планувала вагітність, тому пішла до репродуктолога, яка розкритикувала цей препарат і призначила мені замісну гормональну терапію, щоб я остаточно не скотилася в клімакс
Галя-краля• 31 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
А как вы поняли до врача, что у вас такое? Какие-то симптомы беспокоили?
Ленне-Рейма
• 31 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
Заміна гормональна терапія це по типу ОК?
Заюшка_хозяюшка• 31 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Нет. Почитайте противопоказания и побочные эффекты ЗГТ.
Обнимашкина• 31 июля 2023
дивно, мій гінеколог каже, що коли місячні не наступають вчасно,затримки часті-то це передвісник. а коли швидше +-2-3 дні, то в такому віці це норм. ( мені 42, цикл 28 днів. в цьому році було що на 2 дні раніше, але таке було і раніше) у мене виснаження немає. у вас скільки фолікулів антральних на узд?
Заліковий троль• 31 июля 2023
Автор, какой фсг??
По узи такой диагноз не ставится, это очень непроыессионально
Перша на селі• 31 июля 2023
Ответ дляГаля-краля
Стали частими гормональні збої, цикл став коротким. Здала основні аналізи на гормони, АМГ і стало ясно, що запас яйцеклітин майже вичерпався
Перша на селі• 31 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Замісна гормональна терапія. Потрібно пити постійно, без пропусків. Мій препарат складався з прогестерону і естрогену в певній пропорції. Мені вдалося на ньому завагітніти
Ленне-Рейма
• 31 июля 2023
Ответ дляОбнимашкина
В правом яичнике до 2 шт. В левом яичнике 1 шт.
Ленне-Рейма
• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Автор, какой фсг??
ФСГ не сдавала. Поставили диагноз по УЗИ
Угадайс• 31 июля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
это да,если есть проблемы желчный-печень,то можно и онко получить (подруге так назначили и не спросили про них)за 4-ре месяца развилось онко все удалили,а была абсолютно здорова
Заліковий троль• 31 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Сдайте фсг, ни по чем др такой диагноз не ставится, врач не профи,сочувствую вам
Обнимашкина• 31 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
ну, якщо такі фолікули, то діагноз може бути вірний. але ви не засмучуйтесь, це довгий процес. здоров´я Вам бажаю!
Заліковий троль• 31 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
Если вы забеременели, то никакого истощения яичников у вас не было, ошибочный диагноз
Перша на селі• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я краще знаю свою ситуацію і діагнози, рік по лікарям ходила. Була в програмі ЕКО з донорською яйцеклітиною, але не завершили її через війну, припинили майже на фінальному етапі. АМГ на той момент в мене був 0.04 (хто в темі, той зрозуміє).
Лікар прокоментувала мій випадок як досить рідкісний, але ймовірний
Заліковий троль• 31 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
А яке фсг було?
Заліковий троль• 31 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
На амг ніхто не орієнтується при такій підозрі
Перша на селі• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А яке фсг було?
До того як почала приймати ЗГТ ФСГ був 30, потім поступово опустився цей показник.
Ленне-Рейма
• 31 июля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Дякую вам 🌺
Перша на селі• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
АМГ я навела як один з показників свого діагнозу. Звісно, все в комплексі потрібно аналізувати
Ленне-Рейма
• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Спасибо, сдам обязательно. Не подскажите, на какой день цикла лучше сдавать кровь?
Заліковий троль• 31 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
3-5, но при подозрении на такой диагноз, можно в любой, если он повышет, то таки повышен
Заліковий троль• 31 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
А вы один раз его сдвали или неск раз в разных лабораториях? Он не мог снизиться на кок
Ленне-Рейма
• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Спасибо большое)
Перша на селі• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я була не на КОК, а на ЗГТ. Здавала в різних лабораторіях, багато разів протягом 2 років приблизно.
Після того як з програмою ЕКО не склалося, я просто ’забила’ на тему материнства. Рівно через рік настала вагітність і я не одразу про це дізналася, тільки після 8 тижня. Подумати не могла, що це взагалі реально.
Заліковий троль• 31 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
А чем вам згт проводили? Если у вас действительно стабильно фсг было выше 30 в теч двух лет, то такое спонтанное восстановление иначе чем чудо не назвать