Опля Картопля• 04 августа 2023
Хто знався з Наталкою Могилевською?
Були тут теми про зірок, хто з ким навчався, працював тощо ..То були відповіді і про неї.
А хто її знав, у мене до вас питання)
А чому вона ховає свою рідну сестру Оксану? Жодного разу її ніде не засвітили
А хто її знав, у мене до вас питання)
Опля Картопля
• 04 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
А сестра хоче, щоб її світили?
Ну мабуть ні, раз немає ніде) але так хочеться дізнатися яка вона
Я тут с краю постою• 04 августа 2023
Что значит «прячет»? Она должна ее везде водить и показывать?
Поліцейський патруль• 04 августа 2023
не у всех сестер и братьев хорошие отношения, няньчить и помогать не обязаны друг другу
Слухи-руки не распускаю• 04 августа 2023
Оксана, это вы? Извините, мы о вас не думаем совсем, нам не интересно знать, куда вы прячетесь и зачем.
Яйцеголовая• 04 августа 2023
ховає??
може її сестра не бажає популярності від НМ
може вона не бажає бути вічно ’о, а єта сестра Могилевскай’ з втручанням хронік у її життя.
є поклонніки, є неадеквати.