Ручки-Крючки• 05 августа 2023
Складнощі в житті роблять людину
Результат:
вже голосів:
73 (61.86%)
Залежить від людини
19 (16.1%)
Залежить від того, які складно
13 (11.02%)
Сильніше
10 (8.47%)
Слабіше
3 (2.54%)
Інше
Якщо тобі пощастить…
Якщо тобі пощастить, ти залишишся сам. Зовсім один, коли нікого не буде поруч, і доведеться шукати опору на землю та на себе.
Якщо тобі пощастить і це буде в правильний час, то життя вдарить по тобі, щоб розколоти, як горіх, і дістати ядро.
Якщо тобі пощастить і буде правильний час, тобі буде боляче. Так боляче, що цей біль майже змусить померти, а потім допоможе переродитись зсередини.
Якщо тобі пощастить, ти плакатимеш. І ці сльози нічим неможливо стримати. І через них прийде визволення, а потім справжнє життя.
Якщо тобі пощастить, ти будеш уразливий за інших людей. І ніяк не зможеш це сховати. І тоді зрозумієш, хто з тобою, а хто ні.
Якщо тобі пощастить, ти не знатимеш відповідей на запитання. І тоді доведеться щось винаходити самостійно.
Якщо тобі пощастить, ти розчаруєшся в людях, ідеях, учителях та добрих чарівниках. І, переживши це, зможеш дивитися на реальний світ.
Якщо тобі пощастить і буде правильний час, тобі не буде в кого запитати поради. Зовсім нема в кого. І доведеться знайти внутрішній компас.
Якщо пощастить і буде правильний час, тобі буде нестерпно настільки, що доведеться щось зробити з цим або просто розслабитися і дозволити світу щось з тобою зробити.
Якщо тобі пощастить, ти втратиш, обдуришся, будеш у відчаї і майже розчавлений.
Якщо тобі пощастить, то в тебе не залишиться грошей. І доведеться вступати у реальні стосунки з людьми, яким раніше можна було б просто заплатити.
Якщо тобі пощастить, у тебе буде багато грошей. І ти спіткаєш глибину розпачу, коли розвіється ілюзія, що щастя в них.
Якщо тобі пощастить, тебе далеко не всі любитимуть. І потрібно буде настроїти внутрішню систему цінностей. А бажання всім подобатись відпустить твоє горло.
Якщо тобі пощастить, хтось близький відвернеться від тебе. І ти дізнаєшся про ціну моментів щастя.
Якщо тобі пощастить, ти зіткнешся з любимими віч-на-віч. І буде дві правди. Їх та твоя. І ти відчуєш дзвінкий простір між окремими всесвітами, які ледве стикаються.
Якщо тобі пощастить, то ти зможеш все це витримати. І знайти спосіб перетворення себе. Випробуєш ту внутрішню алхімію, яка робить з болю красу. З агресії — смиренність. Зі страху — звершення. А з радості – надихаючий приклад. Провину і сором вичищає з душі, як двірник вимітає старе сміття. А шрами перетворює на двері.
Якщо тобі пощастить і буде правильний час...
Рекламама• 05 августа 2023
Від людини залежить і від багатьох факторів життєвих... хтось дійсно сильнішим стає, хтось просто не може ( не хоче, не вміє) і впадає у відчай, який сприяє слабкості і беззахисності...все індивідуально.
Бабуся мороз• 05 августа 2023
сложности делают человека или скотом или героем, это я об отношению к своей собственной жизни. Я знаю людей, которые проживают скучную жизнь, подглядывая за чужой...
Ручки-Крючки
• 05 августа 2023
Ответ дляРекламама
Повинні в людини бути сили для подолання складнощів. Людина стане слабше, коли цих сил та ресурсів немає.
Але якщо є сили, складнощі їх збільшують. Тобто треба, щоб складнощі були по силам цієї людині.
Сизоока бестія• 05 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
болезнь ребенка никого не делает сильнее
смерть близкого тоже...
о чем мы тут говорим?
сосед не поздоровался? поцарапали авто?
смерть близкого тоже...
о чем мы тут говорим?
сосед не поздоровался? поцарапали авто?
Мира всем• 05 августа 2023
Ответ дляСизоока бестія
смерть близкого тоже...
о чем мы тут говорим?
сосед не поздоровался? поцарапали авто?
смерть близкого тоже...
о чем мы тут говорим?
сосед не поздоровался? поцарапали авто?
Я думаю болезнь или смерть близкого тут не подразумевается.
Вы пишете уже о горе.
Тут, наверное, имеется ввиду преодолимы трудности. Если болезнь, то излечимая или другие неприятности. С которыми можно бороться.
Вы пишете уже о горе.
Невгамовна Бу• 05 августа 2023
Складнощі в житті роблять людину нервовою, злою, недовірливою і таке інше. Краще без складнощів.
Баба_Воля• 05 августа 2023
Бесконечные проблемы делают меня слабее, а не закаляют. В момент, когда нужно их решать, я собираюсь и таки решаю. Действую так на стрессе. Но это привело к повышенной тревожности, ожиданию новых ударов судьбы и страху перед ними. Пока была молодой, справлялась. Сейчас просто уже нет сил.
Сизоока бестія• 05 августа 2023
Ответ дляМира всем
Вы пишете уже о горе.
поэтому и спрашиваю какие трудности?
Дюймовочка• 05 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ну от у мене з´явилася інвалідність і я вже 4 роки не можу цей факт прийняти. Просто антидепресанти й опущені руки.
А коли не було грошей, то крутилася. Складнощі в стосунках робили мене сильнішою морально.
Різні складнощі по силам різним людям, і ефект буде різним.
Не люблю тільки, коли людей міряють цим: ’ой, йому все так важко дається, а він старається, він заслуговує щастя. А отому дурню все з неба в руки сипеться, воно й не знає, що таке життя’. Таке від старшого покоління чую часто. Фу. Культ страждання
Сизоока бестія• 05 августа 2023
Ответ дляПтицекрыл
Без складнощів життя перетворює людину на кисіль
можно поспорить
Сизоока бестія• 05 августа 2023
Ответ дляПтицекрыл
Болезнь ребенка людей превращает в железобетон
не сказала бы... честно говоря...
Дюймовочка• 05 августа 2023
Ответ дляПтицекрыл
Это когда сердце превратилось в камень, его разбили, смешали с какой-то серой массой и вставили железные прутья? Ну, может быть
Сизоока бестія• 05 августа 2023
Ответ дляПтицекрыл
Я в этих кругах вращаюсь 7 лет , знакома с десятками мам лично и четырьмя сотнями онлайн, есть срез для статистики
что вы подразумеваете под этим? железобетон?
Сизоока бестія• 05 августа 2023
Ответ дляПтицекрыл
Нет, это когда ты предлагаешься в супер человека который сворачивает сотни гор на своём пути
увы, вижу совсем другое, чем вы описываете...
горы сворачивают те у кого относительно все хорошо, иначе не до гор(((
Ручки-Крючки
• 05 августа 2023
Ответ дляМира всем
Вы пишете уже о горе.
Так, сильніше людину роблять складнощі,які вона може подолати.
Сизоока бестія• 05 августа 2023
Ответ дляПтицекрыл
На каком этапе? Жизнь как жизнь
Отчаяние как краткий момент в жизни таких родителей, не больше
это выбор без выбора просто
другого варианта нет
но никак не железобетон
другого варианта нет
но никак не железобетон