Королева Сарказма• 06 августа 2023

Яка Федишн молодчинка. Волонтерство

Раніше не слухала і не звертала уваги на цю співачку. Але вона так гарно себе проявила, 131 машину купила на фронт вже за кошти з благодійних турів. Та рацій на 4 тис евро.
Хто ще з артистів наших отак колисить по концертам і стільки допомагає цікаво?!
І як людина видно, що вона дуже добра і така жіночна. Чудова сім´я у них.
Обовязково піду на концерт, якщо буде в Києві
З вишневого садка• 06 августа 2023
Пам´ятаю як вона шоломи у минулому році ’перевіряла’. Так і хотілося після цього щось зробити з її маленькими долоньками

Дама-мадама• 06 августа 2023
взагалі не подобається як людина, не знаю навіть чому
так виглядає гарно та жіночно, на цьому все
Добра, коли сита!• 06 августа 2023
Молодець, що допомагає.А ще вона гомофобка.
Насправді багато артистів зараз допомагають, той же Бумбокс, збирають концертами на панішери, Вишебаба оно їздив теж на свою бригаду збирав.
Хата на мати• 06 августа 2023
Піариться як може
автор Королева Сарказма • 06 августа 2023
Ответ дляХата на мати
Піариться як може
Хай так! Але ж і допомагає.
В Україні багато більш іменитих артисток і пару концертів дали і сидять ждуть кращих часів
Ответ дляДобра, коли сита!
Але погодьтесь в таких масштабах не допомагають. Ви тільки уявіть 131 машина.
Це стільки свого часу, сил і енергії вкласти треба по 2 год співати на концерті. Це немалий труд
Аноним_1857• 06 августа 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ірина, ви себе піарите? Подивіться, скільки інші співаки купили і відправили і порівняйте. Бо так нахвалюєте, ніби вона найбільше допомагає, АЖ 131 МАШИНА)))

Пік Антна• 06 августа 2023
Допомагають дуже багато артистів, навіть не знамениті, з ліги сміху і тд.
Танцепесенная• 06 августа 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Не все говорят в каких масштабах они помогают
Помогают -молодцы! Хоть 31 ,хоть 131 ,возможно кто то купил 231 ,но молчит
Дама-мадама• 06 августа 2023
Возможно полетят камни но та же Лобода - помощь на 14 млн грн, это правда на начало года...
Забрызжу ядом• 06 августа 2023
Полно артистов и актеров, которые волонтерят и серьезно помогают фронту. Только они не пиарятся.
Ответ дляДама-мадама
Теж дуже поважаю її за це і не люблю, як її тут гімном обливають
ksena555• 06 августа 2023
Вона себе сама опустила після Євробачення 2022 і тепер після того сраму її не сприймає багато хто
Перекус беру завжди• 06 августа 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Гомофобка? Чи проти активної пропаганди гомосексуалізму?
Злива інформації• 06 августа 2023
Ответ дляХата на мати
Піариться як може
Якби кожна, хто її критикує, так пропіарилась
P.s. не знаю хто вона
Червона калина• 06 августа 2023
цікаво а брат ,що поїхав в кацапію вже після повномасштабної їй підкидує грошенят ,чи тільки на армію рф податки сплачує? вона так активно захищала його ,що він молодець такий і виїхав звідти,а потім мовчить що повернувся. а вибачаюсь ,то таяна
Червона калина• 06 августа 2023
і так своїми висловлюваннями про геїв вона опустила себе максимально
Злива інформації• 06 августа 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Хай так! Але ж і допомагає.
Знаю точно, що Могилевська, Роговцева, Скрипка і ХАС допомагають.
Корсет_на_шурупах• 06 августа 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Вибачте, але я в це не вірю. Не в те що допомагають, а в те що не піаряться. І дійсно 131 автівку для ЗСУ складно «переплюнути»😉

Добра, коли сита!• 06 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Не треба ділити її відповідальність. Вона гомофобка. Пропаганди генетично закладеної сексуальної орієнтації не може бути. Тут нема про що дискутувати. Це гомофобство.
vihola• 06 августа 2023
Якщо волонтери і допомагає ЗСУ, молодець

На концерт не піду, бо творчість не подобається
Примарочка• 06 августа 2023
Ответ дляksena555
А что случилось ?
Червона калина• 06 августа 2023
Ответ дляПримарочка
А что случилось ?
Полякам не дала балів в 22 році
Примарочка• 06 августа 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Началось. Слушайте, это наказывается уголовно? Или просто ее мнение ? За 131 машину для ЗСУ такое уж можно простить или тут сидящие на диване не гомофобы хоть одну машину купили ?
Корсет_на_шурупах• 06 августа 2023
Ответ дляЗлива інформації
P.s. не знаю хто вона
Класний комент👍😆
Примарочка• 06 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
Полякам не дала балів в 22 році
Аа, понятно тогда. Что-то припоминаю
Ответ дляЧервона калина
Полякам не дала балів в 22 році
Так а може це був пісенний конкурс все ж а не політичний.
І вона говорила, що там щось не чисто вийшло і бали вони давали.
Мені здається спецально хотіли внести смуту в наші стосунки
Злива інформації• 06 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Не люблю їх, але молодець. А сума в гривнах вказана, щоб соліднішою виглядала ?

Не зважайте, я щось зранку розбухтілась)).
Насправді дяка всім, хто допомагає, а також популяризує проблему України за кордоном
Забрызжу ядом• 06 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Мне все равно, верите Вы мне или нет.
Корсет_на_шурупах• 06 августа 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Мне все равно, верите Вы мне или нет.
Та мені теж байдуже на Вашу байдужість