Точніше реакція віруючих на росіян.
У 2022 всі, навіть ті, хто міцно спав, проснулися, що у нас, виявляється, війна. Вже результат...
І от з точки зору християнства треба за ворогів молитися.
Щоб Бог їм простив, бо не розуміють, що роблять.
За прикладом Ісуса.
Прям любити ворогів своїх то, певно, мало хто може, хіба коли на показ.
А от просто молитися, щоб Бог їм простив
Ви так робите?
За прикладом Ісуса.
Ви так робите?
Результат:
вже голосів:
199 (44.62%)
Ні
160 (35.87%)
Я не віруюча
54 (12.11%)
Свій варіант
18 (4.04%)
Іноді
15 (3.36%)
Так
Ответ дляJanna2525
По перше,все вони розуміють,по друге, а як же заповідь ,,не убей,,
На це у Біблії є рекомендація за своїми гріхами дивитися, а то вже зробили українців прям такими ідеальними і в короні
Згадайте, що українці у складі радянської армії робили в Афганістані
alinka0908• 06 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Я молюсь, щоб Бог закінчив війну і всі повернулись по своїм домівкам. Щоб Бог дав всім покаяння.
Дай Боже
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
І Україні Перемогу.
Ответ дляyasia__sv
Не знаю, як де - а в костелах моляться за перемогу (!!!!), не за мир) за повернення наших воїнів, збирають на автівки на зсу. В нашому на госпіталь в Курахове постійно збирають....
Ну моляться за навернення рашки, але не знаю що в них має статися....
’моляться за навернення’
це якраз в правилах, а чи навернуться, то там багато тих, хто з початку проти війни
Ответ для40ка
’моляться за навернення’
Чесно, почитайте про фатімські об´явлення, текст був відкритий одразу ж крім третього. Як вони колись знали, що все зло лізе з країни літературну назву якої важко писати
prosto_aisha• 06 августа 2023
Ответ для40ка
Не дуже культурно ганити чужі вірування та ще й русско-украйонскою
Може і не дуже культурно. Я не пам´ятаю як брєд українською, за одне слово зачепилися?!)) Але є як є бога не має. То молитися не має сенсу.
Не зовсім зрозуміла навіщо молитись за них. В першу чергу треба молитись за себе, помічати за собою.
Важко молитись прям за всіх росіян, бо потрібна конкретика. Ви можете помолитись, наприклад, за воєнного, який розкаявся що пішов воювати, або за тих хто дійсно не знає що робить. Там багато хто «відає», що творить.
Ответ дляAishiteru
Біблія пише моліться за всіх жителів землі
prosto_aisha• 06 августа 2023
Ответ для40ка
І саме тому ви обов*язково ходите по темах, де одразу написано, що вони для віруючих
Ну віруючим можна доказувати що бог є,чому не можна робити те саме, і казати що його немає
Ответ для40ка
Знаю несколько афганце, все проклинают тех, кто отправил их туда и искренне раскаиваются. Никто не гордится этим фактом
Ответ дляchancee
Афганці це представники афганського народу.
Ветерані афганської війни у нас часто цим пишаються і серед них навіть є/були ті, хто воювали проти України на Донбасі
Fotografkiev• 06 августа 2023
Молюся за те, щоб вони всі поїхали додому і ніколи більше в Україну не поверталися.
Кожного дня запитую Бога навчити «прощати винуватцям нашим» і сподіваюся на його справедливість.
З точки зору релігії, якщо ти пробачаєш ворога, то ти ніби віддаєш покарання на волю Господа не оскверняючи свою душу.
Я спочатку молилася. Але молилася за торжество справедливості.
Тепер не молюсь. Перестала вірити в свої можливості чи що.
І все ж якщо прошу то не проклинаю, а прошу справедливості.
Як на мене це важливо перш за все для мого ментального здоровʼя.
Fotografkiev• 06 августа 2023
Ответ дляchancee
Росіяни частково також колись будуть так само себе поводити, але це вже нічого змінить. Тож і афганці нічим не кращі за росіян.