Викупана• 06 августа 2023
Як вчинили б ви?
Я знаю, що дрібна ситуація, але мене подібне чомусь дратує.
Я хочу знати, чи роздратувала б така ситуація ще когось
Ситуація.
У групі запитують хто має певну річ, яка потрібна для благодійного розпродажу.
Оскільки я в цій групі, то відповідаю, що таку річ маю. Дослівно: "у мене є, якщо більше ніхто не зголоситься, дайте знати, щоб я перевірила чи у робочому стані"
Мені відповідають теж дослівно: "дякую!"
Через два тижні, за години до події, я дізнаюся, що на мене і на цю річ розраховували. При чому дізнаюся не особисто, мене просто тегнули в якомусь з коментарів у зовсім іншому дописі як людину, яка відповідальна за цю річ.
Чи правильно повелися організатори і чи нести мені цю річ?
Ситуація.
Результат:
вже голосів:
74 (54.81%)
Організатори неправі
32 (23.7%)
Принести річ
23 (17.04%)
Проігнорувати
6 (4.44%)
Організатори праві
Викупана
• 06 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Мне кажется Вы не все рассказали
Я розповіла все.
Що мені приховувати? Я під анонімом.
Блондинка в Законе• 06 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Мне кажется Вы не все рассказали
Полно людей простых, как 2 копейки. Недавно звонит мне одна ей нужно помочь с переводом вот прям срочно. Я говорю у меня день рождения. Она ну ты же не с утра отмечаешь можешь подойти.))
Щедрик ведрик• 06 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Наглість, а не простота. Якщо ви в неї щось попросите - фіг дочекаєтесь допомоги.
Этожзвяздаяегообожаю• 06 августа 2023
Ответ дляВикупана
Я розповіла все.
Що мені приховувати? Я під анонімом.
Я не про приховування, я про неуважність
Блондинка в Законе• 06 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Скорее всего.)
Викупана
• 06 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Так вы согласны вещь отдать или нет?
Не знаю. Це громіздка річ. Віддати не готова точно.
Хоча добре, що ви наголосили на цьому, у мене вже деякі речі спливли, теж приносила. Дрібноту всіляку, корзиночки в основному і скатертини, але я їх любила.
А це відносно вартісна і громіздка річ. Треба подумати чи дійсно я готова віддати
Щедрик ведрик• 06 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Скорее всего.)
І довкола купа таких нєзамутньонних... а шо такого, їй треба...
Сорі, в мене це больна мозоль :)
Дівчина Бобула• 06 августа 2023
Ответ дляВикупана
Зачем вы изначально указали, что вещь у вас есть и вы вроде как готовы ее отдать?
Можно было ничего не писать.
В этой ситуации вы не правы.
Можно было ничего не писать.
В этой ситуации вы не правы.
БезникаяЯ• 06 августа 2023
Ответ дляВикупана
Так, если Вы не готовы ее отдать, то зачем же писать, что принесете, если никто другой не согласится?
Вы не правы
Щедрик ведрик• 06 августа 2023
Ответ дляВикупана
Напишіть у відповідь на пост, де вас тегнули, що як і обіцяли - перевірили, річ не працює.
Викупана
• 06 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ні. Точно більше ніяких розмов на цю тему не було. Я перевірила гілку у якій відписалася і перевірила інші дописи.
Там і перевіряти немає що, група маленька, дописів всього пару з того часу. У приваті у мене є якесь видалене повідомлення від організаторів. Але я його не мала шансу побачити, все що я бачу це напис ’видалено’
Ответ дляВикупана
Начинают всплывать новые подробности: есть, но не готова отдать...жалко
Блондинка в Законе• 06 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Сорі, в мене це больна мозоль :)
Ну я уже научилась многих отсеивать. Прослышал один жлоб, что я собираюсь швейную машинку купить - ой ты мне перчатки прошьешь, оторвались. Я без проблем - у тебя машина, свозишь меня в магазин в другой город за машинкой. Все сразу отвалился.
Викупана
• 06 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Можно было ничего не писать.
В этой ситуации вы не правы.
Можно было ничего не писать.
В этой ситуации вы не правы.
Я готова дати покористуватися, а не віддавати. Мова йшла про ’позичити’. Але ви мені натякнули, не знаю чи свідомо, на те, що я більше тієї речі не побачу. На це я не готова.
Щедрик ведрик• 06 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
З такими не можна інакше
Викупана
• 06 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Дівчина Бобула• 06 августа 2023
Ответ дляВикупана
Не надо никому ничего обещать, если не готовы.
Всё просто.
черная мамба• 06 августа 2023
Ответ дляВикупана
Вы тоже странная. Зачем Вы тогда заявили что эта вещь есть у Вас ? Молчали б . А то типа и в белом , и жаба давит отдать . Ну такое
Новорічна пальма• 06 августа 2023
Ответ дляВикупана
тогда у вас один вариант: упасть на мороз.
по ситуации.
запрос предполагает бесплатную передачу. я, например, поняла это сразу.
ваши качели говорят о том, что вы хотите только продать.
это первое.
второе. кто брлтше заинтересован. если они- то сидим и молчим. кому надо, тот и шевелит булками. если вы заинтересованы- вы должны были написать им и уточнить в личке все, что вам интересно.
чьи- то теги, левые комменты знакомых знакомых вообще не считаются.
а теперь расскажите, чем эта лабуда закончилась)
по ситуации.
это первое.
Щедрик ведрик• 06 августа 2023
Ответ дляВикупана
А що не так? Ідеальний варіант для вас. Хоча, якщо бракує екстріму- позичайте))) буде потім привід для ще однієї теми)))
Твердая валюта• 06 августа 2023
Ответ дляВикупана
Ну что-то вы темните. Благотворительный аукцион, но вещи на время? То есть кто-то оплатил, но не получил или просто дали потрогать?
Викупана
• 06 августа 2023
Ответ длячерная мамба
Я намагаюся бути корисною, і хотіла б нормального ставлення. Навіть не вдячності, я не розраховую на це. Просто нормального ставлення.
Так, перевір будь ласка. Мені б було цього достатньо. А не дізнаватися. що я відповідальна за години до події, а я навіть не розкладала і не перевіряла чи все там функціональне.
Я готова дати у користування, а не віддати.
Ответ дляВикупана
Якщо не готові, то нащо взагалі щось було писати?
Новорічна пальма• 06 августа 2023
Ответ дляВикупана
чем закончилось и что за вещь? абстрактно непонятно
черная мамба• 06 августа 2023
Ответ дляВикупана
Благотворительный аукцион это не про « дать попользоваться». Вы разве не знали ?
Интересно что за вещь такая?
Викупана
• 06 августа 2023
Ответ дляТвердая валюта
Так. Я ж не казала, що ця річ буде лотом у розпродажі.
Щоб орагнізвати розпродаж теж багато що потрібно. Всілякі там столи, скатертини, корзини, машинка для солодкої вати і ще купа всього.
Я ж писала, що приносила вже скатертини і корзинки, вони використовувалися для того, щоб гарно розкласти товар. Але ніхто мені їх не повернував і навіть не згадав. А це були мої домашні, улюблені речі.
Урок цей я уже засвоїла. Бачу, на черзі інший.