Мама фіфті цента• 08 августа 2023
Атмосферна чи Альтернативна онлайн школа?!
Стоїмо перед вибором школи,троє дітей,за кордоном.Порадьте ,що обрали ви?Де більш цікаво саме для дітей?Хочеться щоб дитина сама вчилась,а не стояти кожного дня над головою.
ЧорноброваЯ• 08 августа 2023
Мои в Оптиме, идеально. Старшая уже 4-й год будет, в 3 классе перешла.
Мама фіфті цента
• 08 августа 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Там онлайн уроки ?мені це важливо,бо маємо різницю в часі з Україною
ЧорноброваЯ• 08 августа 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Там есть и онлайн-классы, и просто дистанционка, с проверкой домашки и без. Мои экстерны без проверки, это самый гибкий вариант, главное контрольные до годового дедлайна закрыть.
ЧорноброваЯ• 08 августа 2023
Добввлю, хотите много отзывов об атмосферной или альтернативе - сходите на фб в группу киевские хоумскулеры, через поиск пробейте, там достаточно информации.
білий туман• 08 августа 2023
В дистанційних школах зараз є пакети навчання для дітей-біженців, тобто лише ті предмети які не вивчаються в школі за кордоном, а які вивчаються - зараховуються згідно документів виданих закордонною школою. Можливо хтось навчається за такими програмами, це працює?
Мама фіфті цента
• 08 августа 2023
Ответ длябілий туман
Теж цікаво
Непонятно• 08 августа 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Теж цікаво
Так і працює - надаєте в червні виписку оцінок з тої школи, що можна - зараховують, чого немає - пише дитина по одній річні КР за предмет, і пишуть в ОС - опанував програму такого класу, переведено до наступного.
Непонятно• 08 августа 2023
Це дуже різні школи, їх неможливо порівняти. Альтернатива працює багато років, там найбільші знижки для багатодітної родини.
Атм - це зробили дешеву копію Оптіми, але зараз підняли ціни - не таке воно вже й дешеве тепер.
Варто взято демо і подивитися безкоштовно - де більше сподобається.
Не служанка• 08 августа 2023
Ответ дляНепонятно
Я брала демо, сравнивала Атмосферну и Оптиму - Атмосферна мне понравилась больше по подаче материала, сама платформа тоже. Ее и выбрали
Затишне кубло• 08 августа 2023
У мене донька провчилась рік в Атмосферній, 8 клас. Всім задоволені, зручна організація навчального процесу і спілкування ментора з батьками. Але в мене дитина відповідальна і організована, їй підходить подібне навчання. Молодших або тих, кому важко концентрувати увагу на навчанні і не відволікатись, все-таки прийдеться контролювати, хоча б спочатку, поки звикнуть.