В курсі діла• 08 августа 2023
А що там Ірина та Микола Морозюки знову розійшлися? Хто в темі?
Белоснежко• 08 августа 2023
Нє, їх кума Сидоренчиха казала, що не розійшлися. Я її вчора бачила біля клубу. Але з Танькою він досі підгулює.
А я кумедна• 08 августа 2023
Ответ дляБелоснежко
Як це з Танькою?
Я його з Маричкою бачила
Всміхайлик• 08 августа 2023
Ответ дляБелоснежко
Да врет эта кума! Ирка Морозюк футболиста своего бросила и уже даже ребенка от другого родила. Про Таньку может и правда.
Белоснежко• 08 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Як це з Танькою?
Я його з Маричкою бачила
От бачите, яке падло - зі всіма встигає.
Красота неземная• 08 августа 2023
Господи,людям нечем заняться,видимо своей жизни нету и проблем своих