Україна понад усе!• 10 августа 2023
Для Вас важливо бути одруженими
Чи важливо бути одруженими, чи яка рязниця...
Результат:
вже голосів:
67 (70.53%)
Краще одруженими бути
23 (24.21%)
Всерівно як
5 (5.26%)
Гражданський шлюб
Покращена• 10 августа 2023
Але у мене є приклад неодружених
Батько моєї дитини жив із жінкою років 12. Купив 2 квартири типу у гражданськом шлюбі. І помер. Спадкоємець хто? Моя дитина
ГоловнаЯ• 10 августа 2023
Я у шлюбі почуваю себе спокійніше, впевненіше, більш захищено. Тим паче, що чоловік зі статками, нерухомістю.
Чорнобаївка• 10 августа 2023
Звісно, краще бути одруженими. Це зовсім інший рівень відповідальності, особливо для чоловіків. І для жінки статус не ’обслуги’, а законної дружини, що має рівні, наприклад, майнові права. Хоча вам тут зараз понаписують, що ’штамп нічого не значить’. Значить. До речі, я декілька років працювала у великому, на 80% чоловічому колективі. Так от помітила, що чоловіки, які перебували у ’громадянських шлюбах’ одруженими себе не вважали. От і думайте.
Гореотума• 10 августа 2023
Громадянський шлюб - це якраз і є шлюб зареєстрований без участі церкви. Коли просто двоє людей між собою живуть - вони співмешканці
Метровий сантиметр• 10 августа 2023
Мені морально некомфортно в громадському шлюбі довго знаходитися. Ми жили до весілля 1 рік, тому знаю про що пишу.
Ненька наша• 10 августа 2023
Ответ дляГореотума
А якщо люди невіруючі?
Україна понад усе!
• 10 августа 2023
Ответ дляПокращена
Але у мене є приклад неодружених
В вашому випадку це добре. А та жінка з вами розбиралась за спадок?
Покращена• 10 августа 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ага, обслуга на законних підставах?
Майнові права у шлюбі розподіляються як домовитися. Не обов’язково вони рівні
Покращена• 10 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так. Суди були. Роки 2
КошкинДом• 10 августа 2023
Ответ дляПокращена
Але у мене є приклад неодружених
Бо та дружини не захотіла судитися, а причиною може бути те, що окрім квартир на нього, ще була нерухомість і на неї.
Покращена• 10 августа 2023
Ответ дляКошкинДом
2 роки суди йшли
Чорнобаївка• 10 августа 2023
Ответ дляПокращена
Ага, обслуга на законних підставах?
Хто як себе поставить. Не треба власний досвід на всіх розповсюджувати.
Гореотума• 10 августа 2023
Ответ дляНенька наша
А якщо люди невіруючі?
Ось так
Цивільний шлюб, також громадянський шлюб — шлюб, оформлений в органах державної влади без участі церкви. Тривалий час існувало дві форми шлюбу — цивільний та церковний, тобто шлюб, що є законним для держави та шлюб, що є законним для церкви.
Абревіатура РАГС - означає реєстрація актів цивільного стану. Це і є чоловік та дружина. Просто жити разом- співпешканці
Покращена• 10 августа 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Який власний досвід?
Ви щось знаєте про мій досвід?
comeonbabyloosecontrol• 10 августа 2023
Я за официальный брак хотя бы потому, что это меньше волокиты потом при рождении ребенка, при необходимости медицинских вмешательств серьезных и т.п.
Если брак не зарегестрирован на бумаге, потом задолбаешься с этими бумажками что то кому то доказывать. Ну и приятный бонус в виде того, что мужчина готов взять на себя ответственность (вариант для тех, кто к свадьбе подходит взвешенно, а не как два пальца обэтосамое).
Покращена• 10 августа 2023
Ответ дляКошкинДом
Чим закінчилися?
Моя дитина має дві квартири в центрі міста. Одна 80 м2, інша 60
Голена блондинка• 10 августа 2023
Ответ дляПокращена
Тій жінці нічого?
Покращена• 10 августа 2023
Ответ дляГолена блондинка
Тій жінці нічого?
Нічого
З чим прийшла, з тим і пішла
Голена блондинка• 10 августа 2023
Взагалі пофіг. Ми чудово 14 років не розписані. Але зараз будемо, бо він воює. Він весь цей час хотів розписатися, а зараз таке, кожен день може бути останнім по суті, так що..
Голена блондинка• 10 августа 2023
Ответ дляПокращена
Нічого
З чим прийшла, з тим і пішла
Ви з ним колись тоді давно погано розійшлися?
Сонечко• 10 августа 2023
Ответ дляdulenok
По состоянию на сейчас - лучше без брака
Все считают наоборот, сначала не идут в загс, ну или их не зовут туда, а потом обивают пороги судов в дележке за наследство. Как например наречена Да ВИнчи, аж плеваться хочется в ее сторону
ПушАпница• 10 августа 2023
Я больше хочу сказать, знакомая прожила в гражданском браке 30 лет. У мужчины был ребенок, которого он 30 лет не видел, и теперь этот ребенок претендует на убитую одинарку после отца. Так что гражданский брак это ни о чем.
Жерица ночи• 10 августа 2023
Ответ дляГолена блондинка
Тій жінці нічого?
В мене те саме. Син має квартиру, а цивільна дружина нуль.
Покращена• 10 августа 2023
Ответ дляГолена блондинка
Ну як погано
Він не платив аліменти. Не займався з дитиною. Його нова дружина вважала, що я непогано заробляю і дитина багато не їсть. Тому їй нічого і не треба. Це в той час я вчилася, працювала бухгалтером і ще прибирала 2 кабінети в школі, щоб гроші були
А розійшлися непогано. Просто розійшлися
Я забила на ту сімейку. Спілкувалася лише із свекрухою. Вона й всі ці суди за майно і затіяла.
Жерица ночи• 10 августа 2023
Можна не одружуватися лише в такому випадку:
1. Дітей пара не планує.
2. Майно і нерухомість є лише в жінки і є ще діти від попереднього шлюбу. У випадку смерті жінки він буде претендувати з дітьми на нерухомість.
В інших випадках одружуватися варто і дуже корисно.
1. Дітей пара не планує.