короткопамятна• 18 августа 2023

Узнаете это женщину? Без Гугла

парИла я парИла• 18 августа 2023
Ответ длякороткопамятна
Да!
Капець! Неочікувано, хоча… така зараз у росіян пика.

вАлнуюся сильнА• 18 августа 2023
Васильева по ходу
PORKA• 18 августа 2023
Зимня вишня))
svetlapanna• 18 августа 2023
Сафонова, в молодости играла в Зимней Вишне, потом Принцесса на бабах с Жигуновьім еще.
А еще в Сватах играла в 6 кажется
Губка Боб• 18 августа 2023
Сегодня какой-то руснявый день. То найдите руснявый сериал, то кто вы из руснявых актрис, теперь а кто эта руснявая актриса.
А где подбитые руснявые домишки?
Триндю-бриндю• 18 августа 2023
Прочитала про нее, что тяжело болела ковидом, а потом еще и в дтп попала, вся переломанная
Леся Українка• 18 августа 2023
Ответ длякороткопамятна
Известная актриса
Принцесса на бобах, я не гуглила

vihola• 18 августа 2023
В Україні відомих парашенців вже не впізнають і плутають. Не знають імен, катерина, єлєна, васільєва, сафонова, купченко, все в одну купу на звалище. Так автор і передайте кураторам. Заміри відчуття ностальгії за совком незадовільні)
Сон і дрімота• 18 августа 2023
Я даже с гуглом не узнаю, бо я такой незнаю
Триндю-бриндю• 18 августа 2023
Ответ для vihola
Язикувата Хвеська• 18 августа 2023
актриса, как зовут не знаю, в зимней вишне снималась. узнаваема
Губка Боб• 18 августа 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
фото
Ну. Баба яга какая-то.
Там-тарарам• 18 августа 2023
нафіга її взнавать
vihola• 18 августа 2023
Ответ дляГубка Боб
Ну. Баба яга какая-то.
Бабця гарна, але якась сумна. Можна зрозуміти, американці напали, страждає, за родіну серце болить.
Це та що в монастирі померла?
Як вище писали.
Язикувата Хвеська• 18 августа 2023
ось цю обізяну не впізнала б, якби не знала
piratkas• 18 августа 2023
Зимня вишня? Забыла как ее там…
vihola• 18 августа 2023
Погуглила щойно про війну, не знайшла кого підтримує.
Але хуйла ненавидить, періодично пише йому листи з докорами та прокляттями, обзиває парашу фабрикою смерті, але то за тваринок.
І загалом що там жопа і параші хана скоро.
Ставить цивілізовані країни у приклад.
Лівий Локіть• 18 августа 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Жееесть... Грала в ’Москва слезам не верит’, головна роль
Стебель березы• 18 августа 2023
Ответ для vihola
До чого тут совок? ’Зимова вишня’ - де Сафонова зіграла, це серіал часів Перебудови (тобто початок закінчення епохи союзу), друга її відома робота ’Принцеса на бобах’ - це вже часи нашої Незалежності

vihola• 18 августа 2023
Ответ дляСтебель березы
Якби на параші закінчилась епоха союзу і відбулась перебудова, вони б стали людьми, а не залишились нквдстами.
ЗавЛабСнаб• 18 августа 2023
Ответ длякороткопамятна
Да!
капец...не ожидала..жуть просто. была красавица-зимнюю вишню смотрела
Стебель березы• 18 августа 2023
Ответ для vihola
Я пишу про українців , які дивилися ці фільми за часів Перебудови і Незалежності. Тож з ’совком’ ця актриса зовсім не асоціюється.
ЗавЛабСнаб• 18 августа 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
ой свят..
Бадабум• 18 августа 2023
Ответ длякороткопамятна
Да!
Ох тыж Господи, что с людьми время делает😢
vihola• 18 августа 2023
Ответ дляСтебель березы
А перебудова це не совок?

Фільм 1985 року, Степан Хмара з 1980 по 1987 рік перебував у таборі суворого режиму за антирадянську пропаганду.

Левко Лукяненко був засуджений в 1961 році до розстрілу, помилуваний до 15 років і загалом майже до 1989 року провів в радянських таборах, тюрмах, у засланні.
Просто каралева• 18 августа 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
етить колотить, это кто, вернее что????

в стартпосте тоже не знаю кто, но бабка как бабка, еще и норм выглядит на свои года. но ЭТО
Просто каралева• 18 августа 2023
Ответ для vihola
Ставить цивілізовані країни у приклад.
и то хлеб))) там даже таких раз-два и обчелся
vihola• 18 августа 2023
Ответ дляСтебель березы
Парашенці від душі постарались щоб те що українці колись любили, сьогодні ненавидіти.
Стебель березы• 18 августа 2023
Ответ для vihola
А перебудова це не совок?

Перебудова то вже початок змін, які призвели до подій 1991 року. Погугліть про це. Зверніть увагу що , згадані вами особи, отримали свободу якраз при перебудові.
Стебель березы• 18 августа 2023
Ответ для vihola
Підтягніть трошки знання і розписуйтесь тільки за себе.