жижифреймут• 19 августа 2023

А что, Билык и Коляденко снова вместе?

неДоПриличий• 19 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Но они идеальная пара)
Они мне вместе всегда нравились

Звожу з розуму• 19 августа 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Вона до хрещениці їздила тоді і було паті де Аліна Паш виступала. Вона поїхала через кордон не так,як вимагав закон України, а через рашку здається,щоб на кордоні не стояти. Ось за це й вчіпилися тоді.
Вибачте,але нема цьому виправдання. А ви оскільки така обізнана в деталях 8річної давнини, вочевидь, працюєте в Ірининому піарі або зацікавлена особа.

Негарно. Вибачте. Люди тут не ідіоти.
Полюю на дрони• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму

Негарно. Вибачте. Люди тут не ідіоти.
Я держслужбовець. я просто знаю, хто їздив ще і про цих людей наразі ні слова, бо в пресі заказуха щодо інформаційної тиші щодо їх імен.
Я вам скажу так,вона рашці гроші не заробляла. І якщо алан бадоєв може прозріти і вибачитесь то чому прозріти Білик не може і її не можна вибачити за ту одну поїздку в крим,а ще вона концертв в 2015 році була ,як глядач з чоловіком. Давайте всіх заборонимо
маска Ілона• 19 августа 2023
Две старушки пошли на суши поболтать.
Моя мать тоже когда-то жила с геем несколько лет. Сейчас иногда встречаются, пьют кофе с пирожными. А ее соседи до сих пор думают, что у них были полноценные отношения мужчина-женщина
Звожу з розуму• 19 августа 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Ваша Білик перевзувається в залежності від того, яка влада прийде.
Просто тому, що платять гроші. І мову змінює теж залежно від політичної обстановки. Не забудемо кампанію за Януковича в 2004.

Закінчуйте цей піар, будь ласка. Якщо ви держслужбовець, тим більше немає сенсу.

Більше не читатиму і не відповідатиму, мені все ясно.
Полюю на дрони• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму

Навіщо їй піар,якщо вона не виступає і не записує пісні нові? не відповідайте,мені однаково.
Зараз на дієті• 20 августа 2023
Ответ для4есотка
Скорее всего никто никого не бил, просто оба темпераментные и бушевали там всякие эмоции.
так наркота всех делает ’темпераментными’, под ними и не такие страсти и эмоции бывают...