ЛижТолько• 21 августа 2023

Для чого Марина Боржемська ходить на інтерв´ю і обсирає постійно колишнього

і вихваляється, яка вона молодець, що пішла від чоловіка, в чому сенс? Пропаганда розлучень? Для чого було розвалювати сім´ю і все викладати на загал? Так нікого собі і не знайшла, діти без батька, такий поганий, а так багато років у шлюбі прожили, почала заробляти і чоловік вже не потрібен, мені чогось шкода чоловіка... Зараз модно всіх під одну гребінку аб´юзера згребсти...
120-120-120 (не худею)• 21 августа 2023
діти без батька

так він же їй зраджував? нафіг такий треба?

Украиночка• 21 августа 2023
Зачем судить человека так если он конченый она имеет на это право , почему она не может этого сказать , нужно женщинам держаться за матню чтоб была для вида дома ?
Рекламама• 21 августа 2023
Це хто?
Зайченя• 21 августа 2023
Може для того, щоб запобігти насильству та погрозам з його боку? Може тому що і він її помиями обливає та корчить з себе святого?
Ромашкинная• 21 августа 2023
Матір Божа, ну хто хто ці всі люди які знають от тих пісюх і мачо? Де ви берете на це все час?
Метелик• 21 августа 2023
Раздел знаменитости, а я и не знаю кто это
Закуйовджена життям• 21 августа 2023
Ответ дляУкраиночка
А недостаточно это сказать один раз? Обязательно нужно полоскать его уже столько лет?

Закуйовджена життям• 21 августа 2023
Ответ дляРомашкинная
Ну как бы украинского чемпиона мира по боксу в тяжёлом весе можно и знать... А не знать - это как-то уж совсем.... Матір божа....
Ромашкинная• 21 августа 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вона чемпіон у важкій вазі?
Закуйовджена життям• 21 августа 2023
Ответ дляРомашкинная
Вона чемпіон у важкій вазі?
Ні, вона просто пісюха, а отой мачо - ото чемпіон.
Вам так понятней?
Барбітта• 21 августа 2023
Потому что ей внимания и популярности хочется, уже привыкла и подсела на это. А больше ей сказать нечего, поэтому и продает ту же историю про развод 300 лет тому назад.
Лошадь с одним трюком и все.
Шальная коклетка• 21 августа 2023
Про что спрашивают, про то и рассказывает. Давно уже, наверное как оно все начиналось, мне попадались интервью обоих. От мужчины было очень неприятно. И общение с детьми тоже непонятно.
Барбітта• 21 августа 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Если бы тема назвалась ’Бывшая Узелкова’, я бы вас поняла, спорт не люблю, но такого уровня чемпиона знать надо, да. Но фамилия его жены действительно ни о чем не говорит многим.
Крошка Енот• 21 августа 2023
Зачем строчить про какого то ноунейма,кто эта тетя?
Незнакомлюся• 21 августа 2023
А от я розумію який був її чоловік і що їй образливо, що не допомагає матеріально. Але!!!! До чого розказувати ці казки, що дітей почала обліляти в харчуванні, солодощах з початком повномасштабного вторгнення… Її діти ні в чому собі не відказують, Вінниця маленьке містечко)
Відірву та викину• 21 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Дякую вам, я вже майже пішла гуглити боксера Боржемського 😅
Котики-муркотики• 21 августа 2023
Таким як ви про що не скажи - все буде пропаганда.