Алгонавт• 22 августа 2023

Тіна Кароль ну дуууууже схудла не вірю що тільки на дієті та спорті

Тіна Кароль на чому схудла як ви думаєте? на тому що і Квіткова мабуть .. Не віриться що це кето дієта так працює ..
Веккy• 22 августа 2023
Терпеть её не могу . Как и трансвестита лободу

Мій не такий• 22 августа 2023
Думаю, це від старості
Бринзолетта• 22 августа 2023
Щось їй не дуже личить це схуднення. Може на ’оземпіку’. Вже обговорювали цю тему...
автор Алгонавт • 22 августа 2023
Ответ дляВеккy
Лобода трансвестит ???вперше чую!!!
Разгуляшка• 22 августа 2023
Хто Вам правду скаже?) Та і чи не все одно?)
осень харашо• 22 августа 2023
Ответ дляВеккy
Удалено администрацией...
Из Виа-гры• 22 августа 2023
На коксе конечно

ТАЗератти• 22 августа 2023
Ozempic Face у нее, она не сама худела т.е это не диета
Реанимация• 22 августа 2023
тут недавно писали, что она на таблетках сидит, думаю доля правды в этом есть
Просто каралева• 22 августа 2023
Ответ дляВеккy
Как и всех «исполнителей»
Щаслива Я• 22 августа 2023
Ну сколько ещё тем будет
Как не Павлик то ещё какая чухня
БершкомангоЗар• 22 августа 2023
Ответ дляБринзолетта
Я чула що він не діє, один нутриціолог в інсті розказував, на харчуванні цілком можливо тим більше що вона може дозволити собі найкраще, їй же треба виглядати гарно на сцені, хоча мені більше вона подобалася з формами
Нічна ненажера• 22 августа 2023
Ответ дляТАЗератти
Как вы понимаете, что это Ozempic Face?
Звезда в шоке• 22 августа 2023
Я на 12 кг похудела на ИГ очень быстро, коллеги в офисе все уверены, что оземпик
ТАЗератти• 22 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
Как вы понимаете, что это Ozempic Face?
Сижу в чатах косметологов, много обсуждений, насмотрелась уже и вижу где какое
Звезда в шоке• 22 августа 2023
Ответ дляТАЗератти
Что за чаты косметологов? Дайте плиз ссылку
Isa Dora• 22 августа 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
За какое время?
Сидела 2 месяца. Результат 0
Звезда в шоке• 22 августа 2023
Ответ дляIsa Dora
За какое время?
Сидела 2 месяца. Результат 0
За 5 месяцев. Убрала угли по максимуму, в период 8 часов понятно не было шоколада и алкоголь не пью совсем
Божа кульбабка• 22 августа 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Как худели , сколько еда сколько голод? Что ели?

Садова гойдалка• 22 августа 2023
Ответ дляРеанимация
Та ні, зараз мода на уколи. Вгорі вже писали навіть, які саме. Але там побочок і ризиків....
Кто крайний?• 22 августа 2023
Вона вже аж страшна зробилася...
Звезда в шоке• 22 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
8/16, утром яйца-авокадо-овощи-оливки, днем стейк из рыбы или мяса или птицы, паровые-овощи-квашеная капуста, вечером гречка и квашеная капуста. Я могу есть одно и то же, мне ок
AmazingLady• 22 августа 2023
Ну где она схудла?
Щебетуха• 22 августа 2023
Ой, просто схудла і обличчя схудло.
Це вже з віком так.
В мене аналогічно, щоб тіло було норм, треба щоб обличчя було худе.
От правду кажуть, що після 35 або фігура або обличчя. Так воно і є
Мамина корзиночка• 22 августа 2023
Концерт у Хмельницькому був позавчора, була особисто, яка вона була, така і залишилась, як на мене
ВерСаСе• 22 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Вона неймовірна
Сірничок• 22 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Так обычна, каблы такие , щоб ноги худее были ,, попа, щеки. В инста мало какие они себя фоткают
Мамина корзиночка• 22 августа 2023
Ответ дляВерСаСе
Вона неймовірна
Згодна. Гарна жінка, красиве шоу, сподобалось, хоча я не її фанат, майже дві години концерту, гарно тримає публіку, єдине, що не сподобалось, багато стало англомовних пісень, якусь таке собі, як на мене, особливо під час війни. Голос, костюми, програма, команда, шоу, найвищий рівень, все шикарно❤️
Стрекоза любви• 22 августа 2023
Вона дійсно схудла. Але якось показувала свою вечерю - варене яйце одне і фінік.
Vivianna_• 22 августа 2023
пофиг на нее