Ласковая_львица• 25 августа 2023

Проект на ютуб «Контроль Теней».

Хтось ще дивиться його? Як він вам? Я почала часто дивитись оккультиста, який приходить туди зі зміненим голосом і закритим обличчям.. він розповідає про якісь страшні і не зрозумілі мені речі. А яка ваша думка щодо нього? І чи дивитесь ви цей ютуб канал взагалі і ваше ставлення до нього? Бачила там багато українців в коментарях а взагалі обговорити це нема з ким
ЦібаФу• 25 августа 2023
Читаю, що автор почала часто дивитися окуліста. Читаю далі. Перечитую спочатку. Думаю, що було б мені теж непогано частіше бачити свого окуліста....:)

автор Ласковая_львица • 25 августа 2023
Ответ дляЦібаФу
Ви просто не в темі тому не розумієте.
Басноплетка• 25 августа 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Ви просто не в темі тому не розумієте.
Що Вам конкретно дає цей проєкт?
ХтоЯкщоНеЯ• 26 августа 2023
Там есть одна особа. После ее просмотра ( просмотра с ней т.е) у меня такие траблы моментально!! И заболеваю очень жёстко. Хотя обычно так не бывает.
Возможно гадости от нее какие то цепляются.