Віддам волонтеру промокод на пересилку НП. Термін діі до кінця дня.
Отримала код від НП за те, що вони пошкодили і замочили речі в моїй посилці. Хотіла використати його але запланована габаритна покупка відклалася, а код я так і не використала :( Термін дії закінчується сьогодні. Знаю, що волонтери часто пересилають габаритні посилки, то якщо в когось вже їде така посилка до 30 кг її зараз ще можна оплатити в додатку промокодом. Напишіть і я дам вам промокод.