КаРаКаТиЦа• 17 сентября 2023
Розпис, весілля як вчинити
Дано: чоловік військовий. Плануємо розпис. Просто удвох.
Святкування одразу відпадають.
Але я б хотіла замовити фотографа на розпис, щоб у рацсі зробив фото + біля нас ліс, і трошки фото на природі.
Чоловік категорично проти, каже навіщо це все, типу святкування перенесемо після війни, тут я згодна. Ну а що фотограф йому зробив... Не хоче й все. А я б хотіла зафільмувати цей день.
Або каже що потім можна фотосесія, але я точно знаю, що потім точно нічого не буде.
Дилема просто , не знаю як вчинити.
Святкування одразу відпадають.
Дилема просто , не знаю як вчинити.
МУСЯкомарова• 17 сентября 2023
А як ви плануєте його заставити фоткатись?))
Він не розуміє, що жінці це важливо....
КаРаКаТиЦа
• 17 сентября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Він не розуміє, що жінці це важливо....
Не знаю , може зрозуміє що і для нього ці фото будуть важливі пізніше..
Бо так завжди, не хочу, не хочу.
А потім, як класно, що це було.
Бо так завжди, не хочу, не хочу.
А потім, як класно, що це було.
60 метрів сметани• 17 сентября 2023
Автор, я с вами. Праздников потом может быть миллион, а день росписи - один. И не оставить никакую память про этот день, лично для меня - как-то дико. Странно, что он не хочет пойти вам навстречу в такой малости. Я бы настояла. Пусть это будет совсем недолго - полчаса и несколько фото.
Сусідка зверху• 17 сентября 2023
Потім це не те, а просто постановка.
І потім може не бути з різних причин: то нема коштів, то нема часу, то діти, то батьки, то робота.
Я на вашій стороні.
Все має бути вчасно
Я на вашій стороні.
Все має бути вчасно
КаРаКаТиЦа
• 17 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Звісно, що не довго..
Буду ще говорити...
Бо це уже ми довго відтягуємо, хотіли влітку.. а вже осінь.
Зима точно мінус.
Буду ще говорити...
Зима точно мінус.
ЛюблюДевчонок• 17 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Бо так завжди, не хочу, не хочу.
А потім, як класно, що це було.
Бо так завжди, не хочу, не хочу.
А потім, як класно, що це було.
Может он не может заставить себя улыбаться на этой фотосессии.
Бідося• 17 сентября 2023
Я шкодую, що у мене не було фотографа. Так, фото з розпису є, але хотілось професійних, і плаття, і машини і т.д. Якщо є можливість і бажання, то переконайте його) пообіцяйте щось)) Я розумію, що йому може бути не до того, в нього щодня інші картини перед очима, тому дивіться самі
КаРаКаТиЦа
• 17 сентября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ви знаєте як з ним поговорити, в ж дружина
В нього своє в голові, війна, навіщо це все, могли б давно розписатися і без цього всього.
А я і відтягую це все..
КаРаКаТиЦа
• 17 сентября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Та ніхто не просить посміхатися, робити якісь постанови, клоунаду.
Просто живі фото у цей день .
Чай не пью, только кофе• 17 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А я і відтягую це все..
Так і скажіть, я твоя дружина і я хочу і в мене таке в голові)) Він подумає і погодиться. Ви ще просто вчитеся)) і ще моя коронна фраза, «я хочу бути щаслива з тобою» дарую!
✨💕🪷💕✨
очки_ннадо• 17 сентября 2023
Якщо ви не можете узгодити з ним питання, яке по суті нічого не варте, че плануєте інші питання вирішувати . Це серйозний дзвіночок
КаРаКаТиЦа
• 17 сентября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
✨💕🪷💕✨
🤭🤭дякую,
Спробую ще цю маніпуляцію 🤣
Але він скаже, а ти шт не щаслива... І почнеться.
Спробую ще цю маніпуляцію 🤣
КаРаКаТиЦа
• 17 сентября 2023
Ответ дляочки_ннадо
Ми його можемо узгодити в його сторону, а я цього не хочу.
Я і так пішла на компроміс у святкуванні і т.д
Для нього схоже це щось вартує і не хоче церемонитись, бо зараз не на часі , і в голові інше..
Ответ дляКаРаКаТиЦа
🤭🤭дякую,
Спробую ще цю маніпуляцію 🤣
Це не маніпуляція, це все правда. А якщо почне, спитайте його, чи він дійсно зараз хоче маніпулювати і сваритися і припиніть цю розмову. Ви самі цей контекст вносите, подумайте самі що ви дійсно хочете, фотки чи посваритися, чи щоб було по вашому?
КаРаКаТиЦа
• 17 сентября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Хочу фотки в цей день...
очки_ннадо• 17 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Тоді і розпис не на часі
Але справа в тому, що час може і не настати
А ваші бажання вже сьогодні і зараз для нього нічого не вартують
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Хочу фотки в цей день...
Ось і все. Так і кажіть, а сваритися я не хочу
КаРаКаТиЦа
• 17 сентября 2023
Ответ дляМорковку дай
пусть просто вас кто то сфоткает. память будет
В тому і проблема, що ми будемо удвох типу.
Морковку дай• 17 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
а свидетели? попросите подругу...друга..
КаРаКаТиЦа
• 17 сентября 2023
Ответ дляМорковку дай
Так я ж написала, що нікого не буде.
Тільки ми удвох і все.
Ясамаякрасивая)• 17 сентября 2023
Я як ваш чоловік )) Спробуйте сказати йому, що зйомка буде типу репортажною: що йому не треба буде позувати. А просто фотограф вас познімає в процесі. Так би мовити, в природній обстановці, без оцього ´тулуб в півоберта, голову туди, ногу сюди´.
МУСЯкомарова• 17 сентября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Можна не посміхатись, просто дивитись ніжно
Морковку дай• 17 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Так я ж написала, що нікого не буде.
Тільки ми удвох і все.
я вас поняла)). Для фото пригласите или пусть посторонние сфоткают. Вы еще не поженились,а уже проблему создали.
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Так я ж написала, що нікого не буде.
Тільки ми удвох і все.
А вас влаштує штатив і дістанційна зйомка? А вам взагалі норм, що нікого не буде? Ви самі теж так хочете, дійсно?
МУСЯкомарова• 17 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А я і відтягую це все..
То нащо тобі взагалі розписуватись у війну?((( в чоловіків логіка відсутня...
КаРаКаТиЦа
• 17 сентября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Так і кажуть ,що її у нас немає 🤣
МУСЯкомарова• 17 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
🤭🤭дякую,
Спробую ще цю маніпуляцію 🤣
Доя повного щастя хочу мати фото