Малинка Алинка• 18 сентября 2023

Волонтерська група Борщ для ЗСУ в пошуку

Шановні українці! Команда Борщ для ЗСУ невтомно готує і годує наших захисників!! Щоденно, вже багато днів підряд.
Ми дуже хочемо, щоб хлопцям було смачно і поживно.

Наразі стало питання в БІЛИХ ГРИБАХ, бо додаємо їх до грибних солянок та грибних супчиків.

Звертаємося до жителів регіонів, де збирають ці гриби. Можливо хто може поділитися сушеними. Організуйте, запитайте сусідів, односельців нам дуже потрібна ваша допомога.

По усім питанням звертайтеся в особисті!
Працюємо і наближаємо нашу Перемогу разом!!!
Teonaa• 18 сентября 2023
Що це за борщ
Щоб вони потруїлися?
Не додавайте ніякі гриби. У борщі їх немає.

Teonaa• 18 сентября 2023
Сметану організувати. Пасту. М‘ясо.
Гриби….😳
автор Малинка Алинка • 18 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Що це за борщ
Щоб вони потруїлися?
Борщ для ЗСУ - це лише назва. Асортимент це і супи, і борщі, і сухофруктові набори, і каші.
Група з самого початку війни готує і годує наших захисників. Тьфу тьфу жодних нарікань не було.
автор Малинка Алинка • 18 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Сметану організувати. Пасту. М‘ясо.
Гриби….😳
М´ясо також сушимо. Потрібно багато. Паста в ваше також потрібна... овочі, фрукти, ягоди, сухофрукти, горіхи....
Власне у фейсбуці маємо спільноту
Teonaa• 18 сентября 2023
Ответ дляМалинка Алинка
А, тоді поляла
Бо думала якийсь борщ з ізвращенієм
Ну, я Вам, все одно, так скажу: гриби, то продукт негодящий для таких цілей. Тим більше сушене - хто відрізнить, що то за гриби? Хто з команди? Це нереально. А скосить весь підрозділ може.
Teonaa• 18 сентября 2023
Ответ дляМалинка Алинка
Власне у фейсбуці маємо спільноту
Борщ для зсу?*
автор Малинка Алинка • 18 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Борщ для зсу?*
Так, все вірно.

автор Малинка Алинка • 18 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
А, тоді поляла
Бо думала якийсь борщ з ізвращенієм
Я лишень допомагаю. змінювати рецептури не взмозі. Тому пишу про потребу, яку маємо. До речі, хлопці обожнюють саме грибні супи
Teonaa• 18 сентября 2023
Ответ дляМалинка Алинка
Просто запропонуйте команді піщу для роздумів
Бо не дай бог саботаж якийсь. Підсунуть отруту сушену якусь.
tanya_217• 18 сентября 2023
Ответ дляМалинка Алинка
Не ображайтесь, але гриби від волонтерів це дуже сумнівна і ризикована штука. Це небезпека через неможливість зрозуміти де білі, а де отруйні.
Нас тут і вороги читають і в волонтерських передачах ЗСУ знаходили періодично неприємні сюрпризи, то і тут вам можуть спеціально підсунути погане.
На відміну від білий мухомори і бліді поганки завжди є в будь-якому лісі і вам їх можуть прислати а ви не знатимете і хлопці потруяться.
автор Малинка Алинка • 18 сентября 2023
Ответ дляtanya_217
Я не ображаюсь. Все гаразд, в кожного своя думка.
Ми зазвичай купуємо білі гриби. Нам роблять знижки іноді,коли чують, що це *Борщ для ЗСУ*
Але коли так думати, то ви купуючи шось своїм і передаючи теж не знаєте що можуть підсунути.
Бачила як труїлися мівінами, сумнівними пиріжками в їжею, що хлопцям приносили люди з околиць. З липня передаю на багато напрямків нашу продукцію.
tata1210• 18 сентября 2023
Ви знаєте, з грибними супами, навіть якщо їх і обожнюють хлопці, це страшенно ризиковано. Хто, як і де збирав, що сушив? Та ще оголошення у відкритому доступі і Ви отак збираєтесь із рук приймати такий продукт? Невідомо у кого? Для військових? Навіть гарний гриб, але зібраний коло дороги чи смітника - може отруїти. Я вже не хочу озвучувати на які думки це наводить. А з дозиметром хтось ті гриби перевіряє? А на важкі метали???
космея• 18 сентября 2023
Ответ дляМалинка Алинка
Так, все вірно.
А ви не боїтеся брати у незнайомих людей невідомі гриби ?
Хто зна, що можуть намішати.
sobacura• 18 сентября 2023
На скільки я знаю (співпрацювала з Тійною), то в супчиках використовуються печериці.
Леонка25• 18 сентября 2023
Краще печериці з супермаркету! Навіщо брати гриби з рук?
Prervana• 18 сентября 2023
Ответ дляsobacura
Да, конечно, шампиньоны это основной гриб, главный, они круглый год в доступе и в работе. Но белые дают неповторимый аромат. От них сложно отказаться, уж очень вкусно с ними