Пирожкиня• 21 сентября 2023

Коли лопається бородавка після рідкого азоту?

Процедура була 2 дні тому, спочатку роздуло її втричі більше, потім трошки спала… і все. Не відпала, нічого з нею не відбувається, це норма?
Безлім на все• 21 сентября 2023
Начнёт засыхать и отвалится.

Мозговая пилочка• 21 сентября 2023
Дивлячись який розмір бородавки був спочатку. І вона не лопається, а зсихається і відпадає як кірочка. На мілкі мені знадобилося днів 4, а на більш крупну - тиждень
МатьЧасть• 21 сентября 2023
У меня надулся пузырь, как от ожога, а потом когда сошел, под ним было чисто. Это точно было не через 2 дня после процедуры, не меньше недели
Твоя подружайка• 21 сентября 2023
Мені цей азот був до одного місцяґ окрім того що мені було дуже боляче,він ніяк не допоміг. Може в мене такий випадок був, вона була величезна і не одна,вони зрослись як в одне ціле,розрослись просто страшно. Декілька разів робила той азот
Эскиз бесконечности• 21 сентября 2023
Почекайте, має засохнути. У мене десь тиждень-півтора заживали
автор Пирожкиня • 21 сентября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Набухла як пів гороху… була втричі менша, акуратна. Я думала це швидко відбувається.. ви не мочили її тиждень?
автор Пирожкиня • 21 сентября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дякую, зрозуміла🙏 підкажіть, мочити її не можна?

Эскиз бесконечности• 21 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
Та ні, мочила і взагалі жила звичним життям. Воно під тією кіркою якось зсередини саме капсулюється та мертвіє.
Мозговая пилочка• 21 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
Мочила, звичайний спосіб життя. Дерматолог радив обробляти бородавки спиртовим розчином календули