Пэрисхилтонша• Изменено 24 сентября 2023
В дитини погана концентрація уваги (як «потєряна»
6 клас
Якось не розуміє звичайні речі, реакції немає , смекалки
Можливо давати якісь вітаміни
Вчать зараз скорочення дробів по математиці, наче ж все просто, але плаває не може швидко рахувати і зрозуміти
Можливо давати якісь вітаміни
Пэрисхилтонша
• 24 сентября 2023
З репетитором займається, каже шо все розуміє. Репетитор хвалить , що гарно на уроці працює
Але на кр стабільно оцінки3,5 балів не може навіть на 7,8 написати(
Пэрисхилтонша
• 24 сентября 2023
На ср в школі вчитель дозволила користуватися книгами, зошитом але отримала знову 4 б(
Фізик-ядерщик заочно• 24 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Тогда или репетитор привирает или ребенок боится учителя в школе, не может быстро сориентироваться в стрессевой ситуации. Я бы поговорила в первую очередь с учителем и посмотрела на него, потом решала в чем проблема. И дома бы сама ребенка поспрашивала, оценила знания.
Кофр для ноги• 24 сентября 2023
забрати гаджет
ліквідувати тік-ток
і припинити перегляд на ютубі тупих відео
провірити в котрій годині засипає
ліквідувати тік-ток
провірити в котрій годині засипає
Залізний кіготь• 24 сентября 2023
Аналогічно було. Але я з математики найняла саме її вчителя у школі, оцінки одразу покращились ,і допомоги не просила. Контрольні-тести, тому вчитель ніяк не впливав,я сама бачила результат.
Також бачу,шо дитина розсіяна, не хоче вчитися, не знаю,як мотивувати. Ми ще й на сімейному плюс онлайн школа приватна після німецької.
ротцвеники• 24 сентября 2023
Це особливість психіки. Мій уже школу закінчує і з першого класу таке. Замрійливий, неуважний, забудькуватий. Ніякі репетитори і психологи за всі навчальні роки не допомогли.
Є такі діти і це треба прийняти.
Залізний кіготь• 24 сентября 2023
Ответ дляКофр для ноги
забрати гаджет
ліквідувати тік-ток
провірити в котрій годині засипає
ліквідувати тік-ток
провірити в котрій годині засипає
У нас все навчання онлайн. Каже,що робить уроки:((
Янка-угомонись• 24 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
А оценки тут при чем?
сказочное_Бали• 24 сентября 2023
Це неврологічні розлади, які не лікуються. Буда гіпоксія при вагітності, пологах?
Все буде Україна• 24 сентября 2023
А на дислексию проверял логопед? Может плохо понимает прочитанное? Тем более,Если на слух все хорошо
На паровозе• 24 сентября 2023
Наші мами будуть робити щозавгодно і витрачати бозна скільки грошей, аби щось робити, але не звернутися за консультацією до фахівця. Щоб зрозуміти, що робити треба з´ясувати причину.. а так да життя довге, грошей купа, час необмежений, все можна повернути - можна побігати по всім напрямкам..
НуКаНаКа• 24 сентября 2023
Если со здоровьем и пониманием заданий все ок, то может много гаджетов и ютуба. Играйте в лего, например, там много мелкой моторики и оч полезно
НуКаНаКа• 24 сентября 2023
Ответ длясказочное_Бали
А как понять что была гипоксия в родах, это в справке из роддома пишут?
Дама-мадама• 24 сентября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я как репетитор хвалю всех мне деньги нужны, так и им нужны деньги, если ребенок извините совсем то хоть 10 репетиторов, не дано ему. Я свою к нервопатологу водила препараты назначила собрать ей голову сконцентрироваться , но это такое если не дано хоть в бубен бей
сказочное_Бали• 24 сентября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Так
Ответ дляротцвеники
Є такі діти і це треба прийняти.
Я така була у школі. Мати злилася, верещала, наймала репетиторів.
Пэрисхилтонша
• 24 сентября 2023
Ответ дляОльга520
І як ви влаштувались по життю? Маєте роботу?
НуКаНаКа• 24 сентября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Так
а если уже сдал справку в поликлинику, как то в карте можно понять. врачи ничего не коментировали
Лагшмивара• 24 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Я тоже такой была. Вечно в облаках летала. В жизни устроилась удачно выйдя замуж 🤣
Не заздріть тьоті• 24 сентября 2023
Белый шум ставили во время младенчества? Возможно телевизор на фоне часто был включён ?
Ухахайкина• 24 сентября 2023
Ответ дляДую на вітер
Лучше репетитора нанять
В цій ситуації не допоможе
Тріль!• 24 сентября 2023
Как ваши успехи были в математике?
У меня у ребенка такие же ошибки как у меня были. От осинки не родятся апельсинки. Оставьте ребёнка в покое.